لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : نرم افزار مدیریت کافی نت احسان

عنوان برنامه : مدیریت کافی نت احسان
قیمت : 90,000 ریال
نوع فایل : ستاپ (نصب کننده)

توضیحات مختصر : تسریع و سهولت در کار مدیران کافی نت ها ، محیطی ساده و دلچسب ، محاسبه میزان ساعات استفاده ، محاسبه فاکتور ارائه خدمات با قالب های متنوع ، کنترل کلاینت ها و...ریحانا درنقش کاراکتر معروف فیلم روانی + عکس

ریحانا نقش کاراکتر معروف «روانی» هیچکاک را بازی می کند
«بیتز متل» به گونه ای پیش درآمدی بر روانی معروف سینما است. ریحانا قرار است در این سریال نقش کاراکتر مشهور ماریون کرین را بازی کند.در فیلم روانی به کارگردانی آلفرد هیچکاک ایفای این نقش برعهده جانت لی بود. ماریون کرین در فیلم روانی به بیتز متل وارد می شود اما این مکان را زنده ترک نمی کند. او در حمام با ضربات چاقو به قتل می رسد.
کارلتون کیوز و کری اهرین تهیه کنندگان «بیتز متل» درباره حضور ریحانا در این نقش گفت:«ما قصد داریم که شخصیت ماریون کرین را در زمان معاصر و به شکلی بامعنا و هیجان انگیز بازتعریف کنیم. شنیده ایم که ریحانا از هواداران سریال است، ما نیز از هواداران او هستیم بنابراین این رویداد را می توان برخورد نیکوی خلاقیت و سرنوشت نامید.»

 کیوز در ادامه گفت:«در فصل جدید نسخه ای از نورمن بیتز را می بینیم که شباهت بیشتری به نورمن فیلم روانی دارد، اما شیوه بازی و رویدادهای داستان سریال دقیقاً همانی نیست که در فیلم دیده ایم. مسیر آن ها در برخی رویدادها به هم می رسد و داستان به سوی نتیجه گیری نهایی پیش می رود. نتیجۀ نهایی بی ارتباط به فیلم «روانی» نیست اما این بخش نیز همانند کلیت سریال به شیوۀ خاص خود روی می دهد.»

فیلمبرداری فصل پایانی سریال «بیتز متل» از پائیز امسال آغاز می شود و سال 2017 به دست مخاطبان سریال خواهد رسید.

ریحانا درنقش کاراکتر معروف فیلم روانی

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود