لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : دیکشنری لانگمن 6 برای BlueDict

دانلود دیکشنری آفلاین لانگمن 6 عنوان برنامه : دیکشنری لانگمن 6 برای BlueDict
قیمت : 2900 تومان
نوع فایل : فایل mmd و mdx برای BlueDict

دانلود مجموعه کامل دیکشنری لانگمن 6 اندروید به همراه کلیه فایل های صوتی در این مطلب ویرایش جدید دیکشنری قدرتمند و کامل لانگمن Longman Dictionary of Contemporary English, 6th به صوت کامل به همراه فایل های صوتی را آماده کردیم که می توانید به آن را به آرشیو دیکشنری های برنامه محبوب BlueDict خود اضافه کنید. [اگر هنوز با دیکشنری BlueDict آشنا نیستید اینجا کلیک کنید...]

 این دیکشنری به همراه کلیه فایل های صوتی با قابلیت تلفظ کلیه لغات و مثال ها با لهجه های آمریکایی و بریتانیایی است.
Longman Dictionary of Contemporary English 6th Edition

بهنوش بختیاری روی تخت بیمارستان + عکس

بهنوش بختیاری روی تخت بیمارستان + عکس

بهنوش بختیاری راهی بیمارستان شد
بهنوش بختیاری هنرمند جوان و محبوب کشورمان روانه بیمارستان شد . بهنوش بختیاری که در تیرماه 1378 با محمدرضا آرین نویسنده کارهای طنز مهران مدیری ازدواج کرد.
بهنوش بختیاری ضمن انتشار عکسی از خود روی تخت بیمارستان در صفحه اینستاگرامش نوشت:«بلایی که در عرض چند ساعت... تحت فشارهای عصبی شدید آدما می تونن سر هم بیارن... شاید یه عذرخواهی همه چیز رو درست کنه... کسانی که به عنوان همکار بهشون نگاه می کنی و بعد به خاطر غرور و تحکیم موقعیت، کارهایی ازشون می بینی که روح و جسمت کم میاره و نمی تونه حجم این همه نامردی و بی اخلاقی رو یک جا تحمل کنه...»

 

او که مرداد سال جاری برای نخستین بار با نمایش «سه خواهر و دیگران» به نویسندگی و کارگردانی حمید امجد روی صحنه تئاتر رفت در این متن که جملات آن جا به جا با سه نقطه هایی از یکدیگر جدا شده اند افزوده است:«شاید مرگ به اون سختی هم که ما فکر می کنیم نباشه... کافیه تصمیم بگیریم با رفتارمون کاری کنیم که هر آدمی رو تا مرز سکته و شاید هم مرگ ببریم...»

بهنوش بختیاری که در تیرماه 1378 با محمدرضا آرین نویسنده کارهای طنز مهران مدیری ازدواج کرد ادامه داده است:«به خداوندی خدا ما می تونیم با بدی و حرفای ویران کننده آدما رو حتی بکشیم... چرا فکر می کنیم قلب انسان ها از فولاده... یا روح اونا آهنیه... کار یه دفعه می شه... حسادت، بی مهری، بدخلقی، غرور و دروغگویی رو اگه سرکوب نکنیم... ممکنه بلاهای بدی سر مردم بیاریم...»

بختیاری که ابتدا به عنوان منشی صحنه وارد سینما شد و در کنار آن دوره یک ساله تئاتر را زیر نظر مهتاب نصیرپور گذراند و سرانجام در سال 1375 با مجموعه «هوای تازه» ساخته محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کرد نوشته است:«ما می تونیم با رفتارهای آزاردهنده حتی باعث مرگ آدما بشیم... چطور می تونیم خودمون رو ببخشیم... فکر می کنیم حالا اینم بگم یه ذره بسوزونمش... ولی ممکنه یه آسیب جدی به یه انسان بزنیم...»

بهنوش بختیاری روی تخت بیمارستان + عکس

بهنوش بختیاری در بیمارستان

او که با مجموعه های تلویزیونی «شب های برره» و «زندگی به شرط خنده» به محبوبیت رسید در پایان آورده است:«آدما بیشترشون اونی که نشون می دن نیستن... ولی این بار آخریه که من اجازه می دم یه آدم که هیچ جای زندگی من نیست بتونه چنین بلایی سرم بیاره...کمی مهربان تر... آرام تر... بخشنده تر... متواضع تر... یک رنگ تر... کمی رو راست تر... شجاع تر... کم حرف تر... کمی انسان تر باشیم... شما را به جان عزیزتان کمی انسان تر باشیم... این عکس رو برمی دارم... چون انرژی منفی دوست ندارم... فقط خواستم بگم ما می تونیم با رفتارمون حتی یک آدم رو مریضش کنیم... از بین ببریمش... و شاید عزرائیل خود ما باشیم... این بدن ما خیلی نحیفه... با تلنگری تمام و خداحافظ.... یا علی.»

از جمله جدیدترین فیلم های سینمایی بهنوش بختیاری می توان به «پنجاه کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی و «من» به کارگردانی سهیل بیرقی اشاره کرد.

بهنوش بختیاری روی تخت بیمارستان + عکس

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود