لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : آخرین ورژن فایرفاکس دو افزونه کاربردی

افزونه فایرفاکسعنوان برنامه : آخرین ورژن فایرفاکس + دو افزونه کاربردی
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : نصب کننده

توضیحات مختصر : برای این مطلب آخرین ورژن بروز مرورگر فایرفاکس را برای شما عزیزان قرار دادیم که در هیچ کدام از سایت ها وجود ندارد همراه فایل ستاپ آخرین نسخه فایرفاکس دو افزونه کاربردی غیرفعال سازی و فعال سازی تصاویر جهت حفظ پهنای باند اینترنت و همچنین تقویم شمسی زیبا قرار داده شده است.

واکنش تند رضا رشیدپور به سیلی خوردن زن دستفروش

واکنش تند رضا رشیدپور به سیلی خوردن زن دستفروش

واکنش تند رضا رشیدپور و پرستو صالحی برای واکنش به رفتار زشت مامور شهرداری فومن
انتشار فیلم و تصاویری ناراحت کننده از رفتار ناپسند یکی از ماموران سد معبر فومن با زنی دستفروش موج واکنش ها را به همراه داشت که پیام های رضا رشیدپور و پرستو صالحی در میان آنها پرپرنگ تر به چشم می خورد. رضا رشیدپور و پرستو صالحی در صفحات اینستاگرام خود نسبت به حرکت غیر انسانی مامور شهرداری فومن واکنش نشان دادند.

 

در پی این واکنش ها، رضا رشیدپور، مجری برنامه «حالا خورشید» نیز با انتشار عکس این حادثه در صفحه اینستاگرام خود، نوشت:

«بدون مقدمه:آقای شهردار لطفا استعفا دهید.

یک) وظیفه داشتیم زندگی او را تامین کنیم تا مجبور به دستفروشی کنار خیابان نشود، ولی نکردیم.

دو) وظیفه داشتیم به مامور اجرای قانون یاد بدهیم که ذات قانون برای تقبیح و ریشه کنی خشونت رفتاری است، ولی نکردیم.

سه) وظیفه داشتیم با کج رفتاری ماموران سد معبر در همین تهران با موثرترین روش ممکن برخورد کنیم تا کار به فومن نکشد، ولی نکردیم.

چهار) فاصله سی هزارتومان این دستفروش در فومن تا سه هزار میلیارد تومان آن آقا در کانادا چقدر است؟ این موضوع مردم را عصبانی کرده. بفهمیم لطفا.

پنج) آقای شهردار فومن در مصاحبه ای فرموده که ضربه مامور به کتف آن مادر خورده و نه صورتش. خیالمان راحت شد. پس پنالتی نبوده.

شش) من موافق قانون شکنی و سدمعبر و ... نیستم. اما از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود. شرم کنیم لطفا .

هفت) راحت ترین واکنش این است که آن مامور شهرداری را مقصر تمام ماجرا بدانیم و همه خشم عمومی را نثار او کنیم و با تنبیه و اخراج او آرام شویم و کل ماجرا به فراموشی سپرده شود. ای کاش این بار عمیق تر باشیم ... تنها مقصر داستان، کارمند شهرداری نیست. مجموعه ای از ارکان سیستم مدیریت شهری دچار اختلال و ایراد است. پس برای تسکین افکار عمومی و تلنگر جدی به این چرخه معیوب از شهردار فومن جدا تقاضا می کنم که استعفا کند. گاهی برکتی در ترک خدمت هست که در اصرار به استمرار نیست.

پی نوشت اول:ای کاش دادستان محترم فومن اعلام جرم کند. یقینا به ترمیم پندار عمومی از کرامت انسان در جامعه مان کمک خواهد کرد.
پی نوشت دوم:در این تصویر یک نکته تلخ دیگر هم هست. عابران و تماشاچیان همیشگی. فقط نگاه می کنند.
پی نوشت سوم:حتما برخی از شما نظری مخالف نوشته من دارید. برایم محترم هستید. اما این جا یک مادر سیلی خورده. آن هم در مقابل چشمان پسرش .... هرگز نمی توانم این مصیبت را به استناد فلان ماده و تبصره قانونی تحلیل کنم. نمی توانم.»

واکنش تند رضا رشیدپور به سیلی خوردن زن دستفروش

 واکنش رضا رشیدپور به سیلی خوردن زن دستفروش

پرستو صالحی هم عقیده رضا رشیدپور برای برخورد با رفتار زشت مامور سد معبر فومن
پرستو صالحی بازیگر تلویزیون نیز با انتشار عکس این حادثه در صفحه اینستاگرام خود نوشت:«ما بیشتر با علنی شدن خشونت مشکل داریم تا خود خشونت! و گرنه سال هاست که از صبح تا شب به خواهر و مادر هم رحم نمی کنیم، فضای حقیقی و مجاز هم نداره، با دزدی با دروغ با فریب با تهمت با فحاشی با اختلاس با کلاهبرداری و .... دادسراها پر است از کودکان و زنان کتک خورده و بی پناه ... هیس این مردم فریاد نمی زنند!!! پس کارتونو بکنین، بزنین، بشکنین، غارت کنین نگران هم نباشین تا فیلمش درنیاد ما هم صدامون درنمیاد... مادرم این کشیده را از مامور ساده شهرداری نخوردی ما زدیم مایی که تمام مدت دیدیم و سکوت کردیم.»

واکنش تند رضا رشیدپور به سیلی خوردن زن دستفروش

 واکنش رضا رشید پور و پرستو صالحی به رفتار زشت مامور سد معبر
واکنش تند رضا رشیدپور به سیلی خوردن زن دستفروش

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود