لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : دانلود پروژه افترافکت لوگو آتشین

پروژه آماده افتر افکت

دانلود پروژه آماده افتر افکت لوگو آتشین این پروژه دارای 8 سکانس جهت نمایش لوگوها/متن دلخواه شما با افکت های جذاب آتشین است. نیاز به پلاگین ندارد و با افترافکت های نسخه های After Effects Version CS5, CS5.5, CS6, CC سازگار است. کیفیت تصویر نهایی فوق العاده بالا 4K ، مدت پروژه 28 ثانیه و حجم آن در حدود 5 مگابایت می باشد. این پروژه در استور شرکت به قیمت 17 دلار به فروش میرسد.

دیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

نشست خبری فیلم سلام بمبئی با حضور دیا میرزا بازیگر هندی فیلم، محمدرضا گلزار، جواد نوروز بیگی تهیه کننده، قربان محمدپور کارگردان فیلم و همچنین علی ایرانی مشاور ارشد تهیه کننده برگزار شد. دیامیرزا بازیگر فیلم طی سخنانی با اشاره به همکاری خود در پروژه سلام بمبی گفت:خیلی دوست داشتم در یک فیلم ایرانی همکاری کنم البته من با فرهنگ ایران آشنا بودم و فیلم های ایرانی را می دیدم. پدرم نیز در سال 1970 به ایران سفر کرد و از او در مورد ایران بسیار شنیده ام و با ایران غریبه نبودم.

اولین تصویر از "دیامیرزا" بازیگر هندی فیلم "سلام بمبئی" در تهران به همراه کارگردان فیلم.

دیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

 پوشش دیا میرزا در ایران

دیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

دیا میرزا بازیگر سلام بمبئی در ایران
محمدرضا گلزار بازیگر ایرانی و «دیا میرزا» بازیگر هندی روز چهارشنبه در نشست خبری فیلم « سلام بمبئی » در پردیس سینمای کوروش به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
دیا میرزا با اشاره بازیگرانی که با او در این فیلم همکاری داشته اند، گفت: محمدرضا گلزار آدم بسیار شریفی است و یک سوپراستار بزرگ است و ما همکاری بسیار خوبی با یکدیگر و سایر بازیگران ایرانی و عوامل ایرانی داشتیم.

دیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

محمدرضا گلزار و دیا میرزا

دیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

 دیا میرزا بازیگر هندی در تهران
تیپ دیا میرزا در اکران سلام بمبئی در ایران

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود