لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : گجت نمایش قیمت لحظه ای طلا و ارز

گجت نمایش قیمت طلا و ارز در ویندوز

دانلود گجت کاربردی نمایش آنلاین و لحظه ای قیمت طلا و ارز در ویندوز Online Gold Rate Gadget Farsi v1.5در این مطلب با یک گجت اختصاصی جهت نمایش قیمت های هر گرم طلا 18 و 24 عیار ، سکه تمام بهار آزادی ، سکه امامی ، نیم سکه ، ریع سکه و دلار (تغییرات : اضافه شدن قیمت یورو)در ویندوز در خدمت شما هستیم که توسط سایت کافی نت IR طراحی شده است. برنامه پس از اجرا در قسمت Try ویندوز (کنار ساعت) قرار می گیرد و می توانید با قرار دادن آن در استارت آپ ویندوز هر لحظه ای که تمایل داشتید از آخرین قیمت طلا و ارز با خبر شوید.

ZPlayerدیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

نشست خبری فیلم سلام بمبئی با حضور دیا میرزا بازیگر هندی فیلم، محمدرضا گلزار، جواد نوروز بیگی تهیه کننده، قربان محمدپور کارگردان فیلم و همچنین علی ایرانی مشاور ارشد تهیه کننده برگزار شد. دیامیرزا بازیگر فیلم طی سخنانی با اشاره به همکاری خود در پروژه سلام بمبی گفت:خیلی دوست داشتم در یک فیلم ایرانی همکاری کنم البته من با فرهنگ ایران آشنا بودم و فیلم های ایرانی را می دیدم. پدرم نیز در سال 1970 به ایران سفر کرد و از او در مورد ایران بسیار شنیده ام و با ایران غریبه نبودم.

اولین تصویر از "دیامیرزا" بازیگر هندی فیلم "سلام بمبئی" در تهران به همراه کارگردان فیلم.

دیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

 پوشش دیا میرزا در ایران

دیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

دیا میرزا بازیگر سلام بمبئی در ایران
محمدرضا گلزار بازیگر ایرانی و «دیا میرزا» بازیگر هندی روز چهارشنبه در نشست خبری فیلم « سلام بمبئی » در پردیس سینمای کوروش به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
دیا میرزا با اشاره بازیگرانی که با او در این فیلم همکاری داشته اند، گفت: محمدرضا گلزار آدم بسیار شریفی است و یک سوپراستار بزرگ است و ما همکاری بسیار خوبی با یکدیگر و سایر بازیگران ایرانی و عوامل ایرانی داشتیم.

دیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

محمدرضا گلزار و دیا میرزا

دیا میرزا بازیگر هندی با تیپی متفاوت در ایران !

 دیا میرزا بازیگر هندی در تهران
تیپ دیا میرزا در اکران سلام بمبئی در ایران

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود