لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

پژمان جمشیدی و آزاده صمدی در سریال نوروزی خانه ما / نوروز 96

پژمان جمشیدی و آزاده صمدی در سریال نوروزی خانه ما / نوروز 96

کار تولید سریال خانه ما به کارگردانی «سامان مقدم» در حالی آغاز شده که یک دکور عظیم در یکی از لوکیشن های اصلی سریال واقع در نیاوران ساخته شده است.تصویربرداری مجموعه جدید سامان مقدم با نام «خانه ما» همچنان در لوکیشن اصلی این مجموعه در حال انجام است و 2 بازیگر جدید به این مجموعه پیوستند.تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «خانه ما» به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی به مرز ٢٠ درصد رسیده و گروه به جز چند صحنه خارجی که در سطح شهر و در چند خیابان مقابل دوربین رفت، همچنان در لوکیشن اصلی پروژه و در یک خانه در نیاوران حضور دارند.

 

طی چند روز گذشته مهوش وقاری و مجید شهریاری هم به این پروژه پیوسته اند و با انجام تست گریم نهایی مقابل دوربین رفتند. این مجموعه باز هم چند بازیگر دیگر نیز خواهد داشت که بزودی اضافه خواهند شد.همچنین قرار است مراحل فنی «خانه ما» در روزهای آینده و همزمان با تصویربرداری آغاز شود تا بخش اعظم مجموعه برای پخش در ایام نوروز ٩٦ آماده نمایش باشد.

پژمان جمشیدی و آزاده صمدی در سریال نوروزی خانه ما / نوروز 96

فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، آزاده صمدی، رویا تیموریان، ویشکا آسایش، حسن زارعی، پژمان جمشیدی، علی شادمان، یاسمینا باهر، رضا ناجی، مهسا طهماسبی و جواد عسگری دیگر بازیگران اصلی این مجموعه ٦٠ قسمتی هستند که تاکنون همگی مقابل دوربین رفته اند.

«خانه ما» (نام موقت) مضمونی کمدی دارد و داستان چهار خانواده را روایت می کند که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این چهار خانواده هیچ آشنایی با یکدیگر ندارند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند ... .

پژمان جمشیدی و آزاده صمدی در سریال نوروزی خانه ما / نوروز 96

«خانه ما» به سفارش مرکز امور نمایشی سیما تولید می شود و قرار است نوروز 96 روی آنتن یکی از شبکه های سیما رود.

دیگر عوامل اصلی «خانه ما» عبارتند از سرپرست نویسندگان:خشایار الوند، جانشین تهیه کننده و مدیر تولید:شهرام دانش پور، مدیر تصویربرداری:داود رحمانی، صدابردار:محمود خرسند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان:علیرضا شمس شریفی، مشاور پروژه:سروش محمدزاده، طراح گریم:ایمان امیدواری، تدوین:سیامک مهماندوست، طراح صحنه:محسن نصراللهی، طراح لباس:زهره رحمانی، صدابردار جایگزین:احمد اردلان، دستیار دوم کارگردان:یوسف وجدان دوست، مشاور رسانه ای:امین اعتمادی، دستیار اول صحنه:جواد فاضلی، سرپرست گریم:سیامک احمدی، مجریان گریم:میلاد مزینانی، الهام فراخی، یاسمن ادیبی، دستیار کارگردان:مهشاد فقهایی، منشی صحنه:مرجان تاجیک، عکاس:مهراد اصلان زاده، دستیاران تصویر:احمد کاووسی، فرزین ابراهیمی، امیرحسین واحدی، حسام سلیمی، یاشار زاهد، امیر نریموسایی، دستیاران صدا:مهرداد مقیسه، برجی، مدیر صحنه:احمد عبداللهی، دستیاران صحنه:محمد مرادی، امین حاجیخانی، دستیاران لباس:علی یعقوبی، الهه قبادی، مدیر تدارکات:سعید سجودی، دستیار تولید:مهدی قیومی، تدارکات:سجاد نوری، سجاد امانی، محمد سلیمانی، محمد محمدی.


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود