لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

بازیگران جوان که در نقش های پیر به خوبی بازی کرده اند

بازیگران جوان که در نقش های پیر به خوبی بازی کرده اند

شمار زیادی از بازیگران سرشناس سینما در نقش هاي پیر که با سن حقیقی شان سال ها فاصله داشته هست توانسته اند به برترین نحو بازی کنند. یک هنرپیشه مفید و حرفه اي باید توانایی ایفای نقش هاي مختلف را داشته باشد, از شخصیت هاي جوان تر از خود گرفته تا پیرتر.بی تردید این افراد برای بازی در نقش شخصیت هاي پیر باید گریم هاي سنگینی را روی صورت و بدن خود بردباری کنند که این فرمایش نیز بردباری ویژه خود را می طلبد.از این جهت, احتمالاً برایتان دیدنی هست تا تصویر هاي هنرپیشه هایي را مشاهده نمایید که در طول بازیگری خود حداقل یک با نقش شخصیت بسیار پیر را به خوبی و با مهارت عمده ایفا کرده اند. برای این منظور, از شما دعوت می‌کنیم تا ادامه مقاله را از نظر بگذرانید.

 

لازم هست اشاره کنیم که عددی که برای سن این هنرپیشه ها در زیر چهره خودشان نوشته شده هست, سن آنها در زمان ایفای نقش را نمایش میدهد, نه سن کنونی‌شان را.

جرد لتو / نمو

Mr. Nobody, 2009 – آقای هیچ‌کس

 
حتماً یقین نمیکنید که جرد لتوی جوان بتواند نقش یک پیرمرد ۱۱۸ ساله را بازی کند. او در طول این فیلم مجبور بود ماسک سیلیکونی که از آن نفرت داشت را بردباری کند. اما بسیار مفید توانست نقش نمو را ایفا نماید. این هنرمند همین طور برای فیلم “باشگاه خریداران دالاس” نیز بیش از ۱۴ کیلوگرم وزن کم کرده بود.

 
تیلدا سوئینتن / مادام سلین ویلنو دسگوف

The Grand Budapest Hotel, 2014 – هتل بزرگ بوداپست

 
گریم روی صورت این هنرپیشه به خوبی نشسته هست و پیری او را باورپذیر کرده هست. او با بازی در فیلم Suspiria بار دیگر اثبات کرد که میتواند با گریم هاي سنگین, نقش هاي متفاوت را به خوبی ایفا نماید.

 
برد پیت / بنجامن باتن

The Curious Case of Benjamin Button, 2008 – مورد شگفت‌انگیز بنجامین باتن

 
برای نقش آفرینی برد پیت در این فیلم, بیش از ۱۲۰ حالت احساسی از صورت وی ثبت شده و بر زمینه انها مدلهای سه بعدی ساخته شد. در نتیجه این فرایند بسیار بزرگ, برد تیپ توانست تمامی نقش ها را خودش به تنهایی ایفا کند.

 
کیت بلانش / دیزی

بازیگر نقش اول بازیگر زن فیلم بنجامین باتن را کیت بلانش ایفا کرده که او نیز در طول این فیلم پیر می‌شود. گریم پیری صورت او نیز با میک‌آپ و ماسک سه بعدی انجام پذیرفته هست.


کیت وینسلت / هانا اشمیت

The Reader, 2009 – کتاب‌خوان

 
در این فیلم, شخصیت حکایت در برابر چشمان بیننده پیر میشود. کیت برای این نقش, ۸ ساعت زیر گریم بوده هست. گرچه این همه ي تلاش و بردباری سختی حقوق بزرگی هم در پی داشت, کیت وینسلت برای نقش آفرینی در این فیلم, برنده پاداش اسکار شد.

 
جولین مور / لارا براون

The Hours, 2002 – ساعت‌ها

 
جولین مور در فیلم ساعت ها, نقش یک بانو مسن را ایفا میکند. گرچه وی در حال آماده بالای ۵۰ سال سن دارد اما تغییر چندانی در صورتش آشکار نگشته هست.

 
لئوناردو دی کاپریو / ادگار هوور

J. Edgar, 2011

 
در این که لئوناردو دی کاپریو هنرپیشه بسیا موفقی هست, شکی وجود ندارد. وی با بازی در نقش مامور اف بی آی در فیلم جی ادگار اثبات کرد می‌تواند فراتر از انتظار هم ظاهر شود.

 
هیلی اتول / پگی کارتر

Captain America: The Winter Soldier, 2014 – کاپیتان کشور آمریکا: سرباز زمستان

 
این هنرپیشه بدون هیچگونه میک‌آپی در این فیلم ایفای نقش کرد اما با با مارکرهای دیجیتالی صورتش را پیر کردند. شاید در آینده اي نه عمده دور, تکنولوژی جایگزین گریم هاي سنگین خواهد شد.

 
هلنا بونام کارتر / جادوگر

Big Fish, 2003 – ماهی بزرگ

 
هلنا در این فیلم, بسیار جذاب نقش آفرینی کرده و باعث شد تا شخصیت یک جادوگر پیر به خوبی به بیننده منتقل شود.

 
کاریس فن هاوتن – ملیساندری

Game of Thrones, Season 6, 2016 – قسمت ۶ سریال بازی تاج و تخت


اگر این سریال جذاب را دیده باشید, حتماً میدانید که در قسمت ششم بانوی سرخ به یک پیرزن که سن حقیقی وی نامعلوم هست, تبدیل شد. گریم کاریس فن هاوتن به قدری بینظیر هست که یقین نمیکنید, این پیرزن خود اوست.  


لطفا رای دهید !
(2 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود