لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
Schwan Talghi Umbrella

سلبریتی های جنجالی که جزیره شخصی دارند |چهره های مشهور هالیوودی و جزیره

 سلبریتی های جنجالی که جزیره شخصی دارند |چهره های مشهور هالیوودی و جزیره

سلبریتی های جنجالی که جزیره شخصی دارند |چهره های مشهور هالیوودی و جزیره

 

تعداد زیادی از سلبریتی ها هستند که انقدر ثروتمند شده اند که برای خودشان یک جزیره شخصی خریداری کرده اند و گاهی برای تفریح به آن میروند. داشتن یک جزیره برای خودتان میتواند رویای هر شخصی باشد که دست نیافتنی است اما عده اي از ستاره هاي هالیوودی توانسته اند این رویا رابه واقعیت تبدیل کرده و برای آنها امری دست یافتنی است.

از لئوناردو دی کاپریو تا جانی دپ و البته لیندزی لوهان، ملکه جنجالی هالیوود، بازیگران هالیوودی هستند که توانسته اند مالکیت کامل و انحصاری یک جزیره را بدست آورند و هر از چند گاهی برای تفریح به جزیره شخصی خود بروند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما رابا 15 سلبریتی مشهوری که در کمال ناباوری جزیره شخصی دارند آشنا کنیم.

 

 

1- جانی دپ
دزد دریایی محبوب هالیوود نه تنها بسیار ثروتمند است بلکه یک جزیره رابه طور کامل خریداری کرده است. وی این جزیره که « Little Halls Pond Clay» نام دارد را درسال 2004 و با رقم 3.6 میلیون دلار خریداری کرد. این جزیره 45 هکتاری در باهاماس واقع شده و دپ به افتخار دخترش، نام آن رابه « Lilly Rose Depp» تغییر داده است.

 

2- سلین دیون
سلین دیون نیز در منطقه گاگنون ایالت کبک یک جزیره خصوصی به قیمت 10 میلیون دلار خریداری کرده است. وی نه تنها این جزیره را خریداری کرده بلکه قلعه اي به سبک معماری دوران ویکتوریا در آن ساخته است که یکی از زیباترین سازه ها با این معماری در جهان است.

 

 

3- لئوناردو دی کاپریو
البته که لئوناردو دی کاپریو جزیره شخصی خودرا داشته و این موضوع اصلاً جای تعجب نیست. بازیگر سرشناس هالیوودی یک جزیره به طول 3.5 کیلومتر دارد که در بلیز واقع شده است. وی نه تنها قصد دارد که یک مرکز تفریحی لوکس و مطابق با استانداردهای زیست محیطی دراین جزیره بسازد بلکه خود نیز طبق معمولً در جزیره اي که بابت آن 1.75 میلیون دلار پول پرداخت کرده به تفریح می‌پردازد.

 

4- مل گیبسون
شاید باور نکنید اما مل گیبسون یک جزیره 400 جریبی زیبا در شبه جزیره نیکویا دارد. وی این جزیره رابا قیمت 29.7 میلیون دلار خریداری کرده که براحتی آن رابه گرانقیمت ترین جزیره شخصی جهان تبدیل میکند. این جزیره دارای ساحلی زیبا و مملو از درختان خرما بوده و مل گیبسون مرکز تفریحی خاص خودرا نیز در آن ساخته است.

 

5- نیکلاس کیج
درسال 2006، نیکلاس کیج جزیره اي بسیار زیبا و بزرگ در باهاماس رابا نام « Leaf Cay» و به قیمت 3 میلیون دلار خریداری کرد. مساحت این جزیره 40 جریب بوده و یک بهشت استوایی بسیار زیبا است که تعداد زیادی از سلبریتی هاي هالیوودی برا خرید آن تلاش می‌کردند.

 

6-ریچارد برانسون
ریچارد برانسون بی شک یکی از ثروتمندترین مردان جهان است که لوکس ترین جزیره دنیا را در اختیار دارد. این جزیره با نام « Necker Islands» در جزایر بریتیش ویرجین در ویرجین گوردا واقع شده و تمامی آن با 30 هکتار مساحت به این میلیاردر خوش ذوق تعلق دارد. این جزیره از نقاط تفریحی محبوب سلبریتی هاي هالیوودی بوده و باراک اوباما بارها به آن سفر کرده است. لری پیج، موسس گوگل، نیز مراسم عروسی خودرا دراین جزیره برگزار کرده است.

 

7-ادی مورفی
جزو بازیگرانی است که بیشترین دستمزدها را می‌گیرد؛ پس طبیعی است که صاحب بهشتی رویایی، یعنی جزیره روستر باشد که به جزیره اي دراز و کشیده مشهور شده است. او درسال 2007 این جزیره رابه مبلغ 15 میلیون دلار خرید که فقط چند دقیقه با ناسائو، پایتخت باهاما فاصله دارد. تجارت و خرید و فروش زمین تا جایی در هالیوود رواج پیدا کرده است که بازیگرانی مثل ادی مورفی و برخی دیگر از ثروتمندان هم جزیره هاي شخصی شان رابه محلی تجاری تبدیل کرده اند که خود و خانواده شان بتوانند تا آخر عمر از چنین مکان هایي استفاده کنند

 

8- مارلون براندو

شاید باور نکنید که مارلون براندو در دهه 1960 یک جزیره پولینزیایی به نام « Tetiaroa » را در هنگام فیلمبرداری کشف کرد. این جزیره در جزیره تاهیتی واقع شده و تنها 33 مایل طول دارد و یک مرکز تفریحی به نام براندو در آن واقع شده است. باراک اوباما یکی از شخصیت هاي مشهوری است که برای تفریح به این جزیره میرود.

 

9- ریکی مارتین
ریکی مارتین شاید یکی از جذاب ترین چهره هاي دنیای موسیقی پاپ باشد. وی نه تنها موفق شده وارد دنیای بازیگری شود بلکه یک جزیره در آنگرا دوس ریس در برزیل دارد که درسال 2008 آن رابه قیمت 8 میلیون دلار خریداری کرده است.

 

10- شکیرا
شکیرا نیز از قافله جزیره داران عقب نمانده و یک جزیره 700 جریبی به نام « Bonds Cay» در باهاماس دارد که بیش از 16 میلیون دلار صرف خرید آن شده هر چند وی خود برای آن پولی پرداخت نکرده است. وی برای خرید این هتل با نفر اول گروه پینک فلوید، راجر واترز، و موسیقیدانی دیگر به نام الخاندرو سانز مشارکت کرده و جزیره آنها به یکی از بزرگترین جزایر خصوصی جهان تبدیل شده که یک هتل سازگار با محیط زیست در مرکز آن قرار دارد.

Celebs With Their Own Private Islands   


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود