لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]بیوگرافی کیم جونگ هون +عکس

نام اصلی : کیم جونگ هون / Kim jeong hoon /  김정훈
تاریخ تولد :  January 20, 1980
محل تولد : جیجو
ملیت : کره جنوبى
پیشه : بازيگر،خواننده،مدل
شرکت  : Mersenne Entertainment
سال فعالیت رسمی : 2000 تاکنون
قد و وزن : 179 سانتی متر قد و 71 کیلوگرم وزن

خانواده : خواهر و برادر بزرگتر از خودش
سرگرمی : گوش دادن موزیک -بازی های کامپیوتری -بیلیارد
عضوی از گروه “United N-Generation” در سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۶

 

زندگینامه
خوب اون توی دانشگاه Seoul National University ( دانشگاه مخصوص دندانسازی ) او اصلا به بازیگری توجهی نداشت تا در ساله ۲۰۰۰ وارد یک گروه ۲نفریه موسیقی به نام UN (مخفف "United N-generation") شد. و اولین آهنگی که با این گروه خواند، آهنگ Voice Mail بود. بعد از 6 سال موفقیت گروه رسما" اعلام کرد که درسپتامبر 2005 منحل خواهد شد و هون نیز اعلام کرد که در عوض حرفه ی بازیگری را ادامه خواهد داد.

 

بعد از این تصمیم در ۲ سریال پرتقال Orange از شبکهٔ:SBS و این سریال ۷۲ قسمت داره و یه مرد و یه زن Man and a Woman ( که البته این سریال در ساله ۲۰۰۴ شروع شده به ساخت) و سریال بنجون درما اونم در ساله ۲۰۰۵، ۸۷ قسمت از شبکهٔ:SBS ایفای نقش کرده. الان که فکر می‌کنم حسّ می‌کنم سریال بنجون دراما با یه مرد و یه زن یکیه،، نمی‌دونم بازم سرچ می‌کنم نتیجه میزارم! یه سری از سایت‌ها نوشتن سریال پرتقال مال ساله ۲۰۰۲ بود اما بیشترشون گفتن که مال ساله ۲۰۰۵ حالامال یکی‌ از این ۲سال بود خلاصه و در آخر این سریال‌ها گفت که آرزوش کارگردان شدن...(عزیزم) در ساله ۲۰۰۶ سریال شاهزادهٔ زمان یا روزگار شاهزاده( از شبکهٔ:MBC) که فکر کنم ۲سال پیش از G.E.M. T.Vپخش شد و یه سریال ناشناخته که اصلا هیچ جا نیست به نامه کوچه مه FOG STREET  از شبکهٔ:KBS2 ایفاینقش کرد و همینطور در همان سال در یه سریال فرشته(کره)به عنوانه دمهمان بازی کرد...

 

و در ساله ۲۰۰۷ تو سریال یوهی افسونگر witch yoo hee ( از شبکهٔ:SBS) بازی کرد که خدائی سریالشو دیدمحال کردم با اینکه تو سریال نمی‌شد طرف هون و بگیرم چون نقش بسی بدی داشت اما سریال واقعا توپ بود پیشنهاد می‌کنم بیبینین! و در ساله ۲۰۰۸ تو سریال استراتژی عشقlove strategy از شبکهٔ:Hunan TV بازی کرد که خیلییی قشنگه اینم من در به در دارم دنبالش می‌گردم پیداش نمی‌شه ۳۲ قسمتس هرکی‌ دیده یا داره یا هرچی‌ لطفا بهم پیام بده!

۲۸ آوریلِ ۲۰۰۹ به خدمت سربازی رفت به مدت ۲سال تا ۲۰۱۱ وقتی‌ برگشت توی سریال محبوبه من عشق می‌خوام که تا ۲هفتهٔ دیگه ترجمش تو ایران تموم می‌شه و من حتما یا سایت دانلود‌اش یا سایت خرید پستیشو از سایت‌های دیگه براتون میزارم ۱۶قسمتش و از شبکهٔ:tvN در ۳ تا فیلم سینمای هم بازی کرده به اسم‌های خفه شو  !shut up (ساله:۲۰۰۴) و دی ‌ام ضد DMZ  (ساله:۲۰۰۴) و رستوران سئولcafe seol  (ساله:۲۰۰۹)

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:{vote}
0
رتبه این صفحه
امتیاز دهید
به کافی نت IR
امتیاز دهید