لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

بیوگرافی گروه U-KISS

نام گروه : یوکیس U-KISS
سبک :  K-pop. Dance. electropop
کمپانی : NH Media
سالهای فعالیت : 2008-تاکنون
کشور : کره جنوبی South Korea
اعضا : Soohyun. Kiseop. Eli. Hoon. Kevin. Jun
اعضا قبلی : Alexander Lee Eusebio. Kim Kibum. Dongho. AJ

 

گروه یوکیسگروهی ۷نفره است که در سال ۲۰۰۹ کار خودش رو با اولین آلبوم یعنی New Generation شروع کردند بعد از این آلبوم ، آلبوم Bring It Back 2Old School رو بیرون دادند بعد از این دو آلبوم ، آلبوم conti u-kiss رو دادن که تو این آلبوم عضو جدید یعنی Lee kiseop به این گروه ملحق شد. kiseop چون تازه کار بود هیچ کمپانی ای اونو قبول نمیکرد و بعد از مدتی کمپانی NH media قبول کرد بعد از اومدن کیسوپ به گروه ، آلبوم Only One رو بیرون دادند این آلبوم باعث شد طرفداران یوکیس دو چندان شود.

بعد از آن البوم Break Time رو بیرون دادند که اخرین آلبومی بود که دو عضو یعنی کیبوم و الکساندر توی اون بودند و بعد از این آلبوم کیبوم و الکساندر به دلیل مشکلات شخصی این گروه رو ترک کردند و کمپانی قرار شد به جای این دو عضو ، دو عضو جدید را به گروه بیاورد به نام Aj و hoon. بعد از رفتن الکساندر و کیبوم ، این گوه طرفداران خودش رو از دست داد زیرا که این دو عضو در گروه بسیار محبوب بودند الکساندر ، دایی اش رییس جمهور بود ، به ۶ زبان تسلط کامل داشت کیبوم ، برادرش کیم هیونگ جون از دابل اس ۵۰۱ بود با اومدن دو عضو جدید یعنی ای جی و هون کمپانی تصمیم گرف آلبوم جدیدی بیرون بدهد آلبوم جدید Bran New Kiss نام داشت.این البوم ریتم قشنگ و ملایمی داشت بعد از Bran New Kiss آلبوم neverland رو بیرون دادند این آلبوم شامل بسیاری از آهنگ های دلنشین بود و رقص موزیک ویدئوی neverland آنقدر سخت بود که باعث شد پای eli صدمه ببیند.

 

آلبوم بعدی این گروه tick tack نام داشت که اولین آلبوم ژاپنی این گروه بود و بعد از آن آلبوم a shared dream را بیرون دادند که این آلبوم هم ژاپنی بود دو ماه بعد ، گروه با یک آلبوم شگفت انگیز برگشت آلبومی به اسم doradora که طرفداران رو خیلی شاد کرد زیرا این آلبوم کره ای بود! بعد از آن مینی آلبوم to the special to kiss me رو بیرون دادند و بعدش هم آلبوم one of you که قرار شد بعد از این آلبوم Aj برای ادامه تحصیل به دانشگاه صنعتی کلمبیا برود و بعد از ۶ ماه به گروه باز گردد آلبوم بعدی به اسم stop girl رو بیرون دادن البته بدون ای جی این البوم هم طرفداران زیادی داشت ولی اتفاقی افتاد که برای خیلی از طرفدار ها نگران کننده بود dong ho از این گروه بیماری زات الریه گرفت البته بعد از مدتی بهبود کامل یافت ولی در خیلی از برنامه هایی که یوکیس حضور داشت وی نبود بعد از بهبود یافتن کامل دونگهو مینی آلبوم distance رو بیرون دادند که ژاپنی بود و بعد از آن alone رو بیرون دادند که باز هم ژاپنی بود.


لطفا رای دهید !
(3 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود