لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی

دانلود نرم افزار اقساط و سود وام های بانکی

دانلود نرم افزار محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی در ادامه نرم افزار های فارسی و کاربردی ، برنامه ای محاسبه گر اقساط و بهره وام های بانکی رو برای شما طراحی کردیم. این برنامه با توجه به میزان مبلغ وام درخواستی و درصد سود و همچنین مدت زمان بازپرداخت با فرمول جدید بانک ها ، اقساط ماهیانه به همراه بهره کل وام را برای شما محاسبه و نمایش میدهد. این برنامه همچنین جهت مقایسه اقساط ، محاسبه با فرمول گذشته را نیز دارد. پیشنهاد می کنم این برنامه را به آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود اضافه کنید. چرا که ممکن در آینده شما و یا اقوام نزدیکتان بخواهند وام بگیرند.بیوگرافی گروه CNBLUE

نام گروه : سی‌ان‌بلو CNBLUE
سبک :  Rock. pop. electronic
کمپانی : FNC Entertainment .Universal Philippines . Universal D
سالهای فعالیت : 2009-تاکنون
کشور : کره جنوبی South Korea
اعضا : . Jung Yong-hwa. Lee Jong-hyun. Kang Min-hyuk. Lee Jung-shin
اعضا قبلی : Kwon Kwang-jin

 

سی‌ان‌بلو (به کره‌ای: 씨엔블루) یک گروه راک اهل کره جنوبی می‌باشد که در ۱۹ آگوست ۲۰۰۹ با انتشار مینی آلبوم Now or Never کار خود را در ژاپن آغاز کرد و در ۱۴ ژانویه ۲۰۱۰ کار خود را با انتشار مینی آلبوم Bluetory در کره جنوبی هم به طور رسمی آغاز کرد.سی ان (CN) مخفف عبارت Code Name به معنای اسم رمز و بلو (BLUE) اجتماع حروف اول اسم مستعار اعضای گروه می‌باشد. به هواداران این گروه بویس (BOICE) گفته می‌شود که از ترکیب دو کلمه BLUE و VOICE گرفته شده است، زیرا اعضای گروه معتقدند که صدای آن‌ها هواداران آن‌ها است.

سی ان بلو تا کنون توانسته با انتشار آلبوم‌ها و آهنگ‌های خود در تایوان، کره جنوبی، مالزی، ژاپن و برگذاری تورهای جهانی نظر خیلی‌ها را به خود جلب کند. از کارهای این گروه می‌توان به انتشار آهنگ‌ها به زبان‌های انگلیسی و ژاپنی و کره‌ای اشاره کرد. جدید ترین آلبوم این گروه " Blueming " می باشد.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود