لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : قالب فوق حرفه ای نقاش

قالب نقاش boostrap عنوان برنامه : قالب فوق حرفه ای نقاش
قیمت : 17,000 تومان
نوع فایل : سورس قالب

در ادامه سری قالب های بوت استرپ Bootstrap اینار هم یک قالب فوق العاده جذاب و حرفه ای رو براتون آماده کردیم با نام نقاش ! این قالب ویژه شرکت ها ، کارخانه ها ، نقاش های ساختمان و کلا کسانی که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت دارند بسیار مناسب و ایده آل است. کلیه صفحات با جلوه های ویژه نمایش داده می شوند و کلیه صفحات مورد نیاز از قبیل معرفی کار ، تعرفه ، آلبوم نمونه کار ، خدمات و پشتیبانی در قالب قرار داده شده است.

 

 بیوگرافی گروه Supernova

نام گروه : ابرنواختر/ Supernova / 초신성
سبک :  K-pop .J-pop
کمپانی :  Maroo Entertainment .CJ E&M .Universal Music
سالهای فعالیت : 2007 تاکنون
کشور : کره جنوبی South Korea
اعضا : Park Geonil .Jung Yunhak .Kim Sungje .Kim Kwangsu .Yoon Sungmo .Song Jihyuk

 

Supernova یا choshinsung گروه کره ای هست که زیر نظر Mnet Media در سال 2007 تشکیل شده . قبل از اینکه گروه به Choshinsung تغییرنام بده 5عضو در گروه با اسم GM5 فعالیت میکردن.گروه از  Park Geonil , Kim Sung Je , Kim Gwangsu , Song Jihyuk , Han Ji Hoo تشکیل شده بود.
در دسامبر سال 2006 تغییراتی در گروه به وجود اومد.Jung Jae Hoon گروه رو ترک کرد و Jung Yoonhak و Kim Jinchul به جای اون به گروه اومدن و در کنسرت BIG4 با اسم GM6 شرکت کردن.اما قبل از بازگشت گروه در سال 2006 Kim Jinchul از گروه حذف شد و Yoon Sungmo که کارآموز قدیمی تری بود جایگزین شد. و بالاخره در 21 سپتامبر سال 2007 گروه با اسم Choshinsung یا  Supernova با 6 عضو یعنی:Jung Yunhak - Kim Sungje - Yoon Sungmo - Kim Kwangsu - Song Jihyuk - Park Geonil به صحنه بازگشت .اعضای گروه با اجرا در KBS Music Bank استعداد خودشون رو در زمینه ی خوانندگی، رقص و بازیگری نشون دادن و این ناشی از دو و نیم سال آموزش آواز، رقص ، وبازیگری بود.گروه Supernova با بازی در موزیک ویدیو های Seeya و FT Island شناخته شده و در MKMF 2007 برای Best Male Newface Group نامزد شد.این گروه اولین آلبوم ژاپنی خودشون رو به اسم Hana در 21 اکتبر منتشر کردند.


در ژانویه 2010 چهارمین سینگل ژاپنی به اسم “Last Kiss” رو منتشر  کردند ،.در سال 2011 اعضا بیشتر به کارهای انفرادی در کره و ژاپن پرداختن.Sungje به همراه Boram از T-ara در “Really Really Like You” بازی کرد.Kwangsoo در ”Real School” در کنار Donghoو Kiseop وEli بازی کرد.Sungje, Sungmo در نمایش موزیکال ”Coronation Ball” شرکت کردن و لیدر گروه Yoonhak مشغول بازی در ”Love Kimchi” و نمایش موزیکال ”Finding Kim Jong Wook” بود.Kwangsoo و Jihyuk هم به عنوان مجری برای ”K-Pop Zone” که در  MNet Japan اجرا میشد،انتخاب شدن.در14 سپتامبر سال 2009 با همکاری گروه T-ara سینگل T.T.L.:Time To Love رو منتشر کردن.

 

اسم واقعی: 정윤학 / Jung YoonHak
لقب: Spica YunHak
موقعیت: لیدر . وکال کمکی
تولد:  2 دسامبر 1984
گروه خونی: O
قد : 180 _ وزن : 64


اسم واقعی:김성제 / Kim SungJe
لقب: Sirius SungJe
موقعیت: طراح رقص
تولد:  17 نوامبر 1986
قد : 184 _ وزن : 67
گروه خونی: AB
رنگ مورد علاقه: سفید و سیاه


اسم واقعی: 김광수  / Kim KwangSu
لقب:  Becrux KwangSu
موقعیت:  Twin Rapper
تولد: 22 آپریل 1987
قد : 181 _ وزن : 68
مذهب:  مسیحی
گروه خونی:  B

 
اسم واقعی:  윤성모 / Yoon SungMo
لقب: Vega SungMo
موقعیت:  وکال اصلی
تولد: 15 ژوئن 1987
قد : 180 _ وزن : 65اسم واقعی: 박건일 / Park GeonIl
لقب:  Canopus GunIl
موقعیت: Twin Rapper
تولد:  5 نوامبر 1987
قد : 187 _ وزن : 70
گروه خونی:  B

 
اسم واقعی: 송현영 / Song HyunYong
لقب:  송지혁 / Song JiHyuk / Acrux JiHyuk
موقعیت: وکال کمکی
تواد : 13 جولای 1987
قد : 185 _ وزن : 71
گروه خونی : B

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود