Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

بیوگرافی گروه داویچی davichi

بیوگرافی گروه داویچی davichi

نام گروه : داویچی / Davichi /다비치
ملیت : کره جنوبی South Korea
سبک : پاپ .آربی
سالهای فعالیت : 2008 تاکنون
کمپانی اسپانسر : Core Contents .Stone

اعضای گروه :  Lee Hae-ri -Kang Min-kyung


داویچی یک گروه پاپ کره ای است که در سال 2008 تشکیل شده است. که از خوانندگان لی هه ری و کانگ مین کیونگ تشکیل شده است. نام آنها داویچی به معنی "درخشش بر همه چیز" از کلمه مشتق (다 비치) کره ای گرفته شده است.از زمان اولین حضورشان با تک آهنگ "دوستت دارم حتی اگر از تو متنفرم" ، آنها موفق به کسب موفقیت تجاری مداوم و با شش تک آهنگ شماره یک در کره شدند.

این گروه تا به امروز سه آلبوم استودیویی و شش نمایشنامه طولانی را منتشر کرده است و در چندین موسیقی متن برای درام های تلویزیونی از جمله Big (2012) ، Iris II (2013) ، Okay ، That Love (2014) ، Descendants of Sun (2016 ) و Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo (2016) حضور داشته اند.

 

2008–2010: اولین و پیشرفت
آنها اولین آلبوم استودیویی خود به نام Amaranth را در 4 فوریه 2008 منتشر کرد. آهنگ تبلیغاتی "دوستت دارم حتی اگر از تو متنفر باشم" برنده جایزه "تازه کار ماه" در جوایز موسیقی دیجیتال Cyworld شد. این گروه متعاقباً آهنگ "نوید غمناک" از این آلبوم را منتشر کرد.در تاریخ 8 ژوئیه آنها نسخه rep repackaged شده از اولین آلبوم خود با عنوان Vivid Summer Edition را با "عشق و جنگ" به عنوان آهنگ تبلیغاتی منتشر کردند.

در ماههای پایانی سال 2008 ، داویچی جوایز "بهترین هنرمند جدید" را در جوایز موسیقی Mnet آسیا ، جوایز طلای دیسک و جوایز موسیقی سئول دریافت کرد.در 5 مارس 2009 ، داویچی نمایشنامه بازی در سرزمین عجایب ، با تک آهنگ اصلی "8282" منتشر کرد. ثابت شد که این آهنگ در بین عموم مردم بسیار محبوب بوده و موفقیت نمودار داویچی را ادامه پیدا کرد.
سال بعد، در 6 مه 2010 ، داویچی دومین EP خود Innocence با تک آهنگ اصلی «زمان ، لطفا متوقف کنید» منتشر کرد.این موزیک ویدیوی منتهی به تک آهنگ E-jung T-ara را به نمایش گذاشت.

بیوگرافی گروه داویچی davichi

نام اصلی : کانگ مین کیونگ / Kang Min-kyung / 강민경
تاریخ تولد : 3 آگوست 1990
محل تولد : گویانگ .کره جنوبی
تحصیلات : Kyung Hee University
حرفه : بازیگر .خولننده
سبک : کی پاپ
سالهای فعالیت : 2008 تاکنون
کمپانی اسپانسر : Stone Music

بیوگرافی گروه داویچی davichi

نام اصلی : لی هائه ری / Lee Hae-ri / 이해리
تاریخ تولد : 14 فوریه 1985
محل تولد : دائگو .کره جنوبی
حرفه : خواننده
سبک : کی پاپ .بالاد . آر بی سول
ساز ها : گیتار .پیانو
سالهای فعالیت : 2008 تاکنون
کمپانی اسپانسر : Stone Music 


لطفا رای دهید !
(6 رای 5 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود