Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1401 Calendar Download

بیوگرافی بی تی اس BTS

بیوگرافی بی تی اس BTS

نام گروه : بی تی اس /BTS / 방탄소년단
ملیت : کره جنوبی South Korea
سبک : کی پاپ . هیپاپ . آر بی . ای دی ام
سالهای فعالیت : 2013 تاکنون
کمپانی اسپانسر : Big Hit .Pony Canyon .Def Jam Japan .Columbia
اعضای گروه : Jin .Suga .J-Hope .RM .Jimin .V .Jungkook

بیوگرافی بی تی اس BTS

BTS مخفف Bangtan Sonyeondan یا بنگتن بویز ترجمه پسران ضد گلوله یک گروه موسیقی کره ای است که با هفت عضو: جین (کیم سوکجین)، شوگا (مین یونگی)، جی- هوپ (جانگ هوسوک)، آر ام (کیم نامجون)، جیمین (پارک جیمین)، وی (کیم تهیونگ) و جونگ کوک (جئون جونگ کوک) به فعالیت می‌پردازد و در حال حاضر 7 سال است که با نظر مجلات معتبر موسیقی دنیا و همچنین فدراسیون ام نت آسیا به عنوان برترین آرتیست آسیا شناخته میشود. این گروه در سال ۲۰۱۷ قصد همکاری با گروه ای کی بی ۴۸ (akb48) را داشت که نام تک آهنگ ان bird بود اما به دلیل رویارویی با مسائل فرهنگی بین ژاپن و کره تولید این تک آهنگ متوقف شد.

بیوگرافی بی تی اس BTS

بی تی اس در دوازدهم ژوئن سال ۲۰۱۳ با آهنگ "No More Dream" از اولین آلبومشان به فعالیت پرداختند که برنده جایزه آرتیست نو ظهور سال ۲۰۱۳ در جشنواره‌های ملون میوزیک آواردز و سئول میوزیک آواردز ۲۰۱۴ شدند.این گروه دومین فول آلبومشان را به نام «بال‌ها» در سال ۲۰۱۶ منتشر کردند. این آلبوم در نخستین بار در رتبه ۲۶ چارت بیلبورد ۲۰۰ آمریکا قرار گرفت که بالاترین رتبه‌بندی چارت برای یک آلبوم کی پاپ در تاریخ را ثبت کرد.

بیوگرافی بی تی اس BTS

همچنین بی تی اس را به اولین اکت کی پاپی تبدیل کرد که ۳ ورودی را به این چارت داشت و بی تی اس را اولین گروه کیپاپ ساخت که بیشتر از ۱هفته در چارت‌ها بود و بهترین آلبوم کی پاپ و رتبه ۶ بهترین آلبوم‌های جهان در سال ۲۰۱۶ از نظر بیلبورد انتخاب شد. «بال‌ها» بعد از انتشارش در ۹۸ چارت آی‌تیونز ۲۷ کشور مختلف رتبه اول را به دست آورد.

بیوگرافی بی تی اس BTS

ترک اصلی آلبوم «خون، عرق و اشکها» به برترین ترک در چارت گائون تبدیل شد. به دنبال آخرین آلبومشان، سینگل «روز بهاری یا spring day» را منتشر کردند که به جایگاه اول در چارت دیجیتال گائون دست یافت و آلبوم مربوط اش، «You Never Walk Alone» به نوبهٔ خودش با ثبت بیشتر از ۷۰۰۰۰۰ نسخه پیش فروش شد.

بیوگرافی بی تی اس BTS

«بال ها-wings» بیش از ۱٫۵میلیون نسخه فروش رفت و تبدیل به اولین «فروش میلیونی» بی تی اس شد. تا به امروز، دیسکوگرافی بنگتن حدود ۴میلیون آلبوم در سرتاسر جهان فروخته‌است.

بی تی اس که به حضور گسترده در رسانه اجتماعی مشهور هستند، به عنوان بیشترین آرتیست ریتوییت شده در توییتر در فهرست Forbes قرار گرفت.

بیوگرافی بی تی اس BTS

جایزهٔ بهترین اجرا کنندهٔ جهان رو در سال ۲۰۱۵ در ام نت موزیک آواردز دریافت کرد. در اکتبر ۲۰۱۶ بی تی اس در چارت تاپ سوشال بیلبورد ۵۰ جایگاه نخست را از آن خود کرد و آن‌ها را به اولین گروه کی پاپی کرد که به صدر این چارت راه می‌یابند. پس از آن، بی تی اس تاکنون ۸۱ هفته در جایگاه نخست چارت سوشال ۵۰ می‌باشد. در سال ۲۰۱۷ بی تی اس برنده جایزه "بیلبورد میوزیک آواردز" در قسمت تاپ سوشال آرتیست شد.

بیوگرافی بی تی اس BTS

بی تی اس پس از آن در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ بار دیگر برنده این جایزه شد و به اولین گروه کیپاپ که توانسته سه سال متوالی برنده جایزه Top Social Artist بشود و همچنین اولین گروه کی پاپ که دارنده سه جایزه بیلبورد است، تبدیل شد. در سال 2019 این گروه برای اولین بار در Billboard Music Awards توانست جایزه Top Duo/Group را با کنار زدن رقیبان خود به خانه ببرد و در مجموع با داشتن چهار جایزه مراسم Billboard Music Awards توانست پرافتخارترین گروه کیپاپ تا به حال باشد.

بیوگرافی بی تی اس BTS

بی تی اس با سری آلبوم‌های Love YourSelf یا خودت را دوست بدار، رکوردهای جدیدی را جابه‌جا کرد. با آلبوم Love YourSelf: Her خودت را دوست بدار: او، به بیشترین پیش فروش و فروش یک آلبوم کره ای در چارت‌های این کشور و کشورهای دیگر رسید که این گروه با آلبوم کامل خود Love YourSelf: Tear خودت را دوست بدار :اشک، رکورد خود را شکست و به اولین آلبوم غیر انگلیسی زبانی، تبدیل شد که به صدر بیلبورد ۲۰۰ می‌رسد. همچنین اولین اکت کره ای که به همچنین مقامی می‌رسد.

بیوگرافی بی تی اس BTS

تایتل ترک این آلبوم، Fake Love عشق دروغین، پس از سای Psy، به دومین اکت کره ای و اولین گروه کره ای که به تاپ ۱۰ هات ۱۰۰ بیلبورد راه یافته تبدیل می‌شود و در رتبهٔ ۱۰ در این چارت دبیوت کرده؛ قبل از آن سینگل Mic Drop با همکاری دی جی آمریکایی Steve Aoki در دو ورژن یکی با همکاری رپر آمریکایی Desiigner و دیگری بدون همکاری او، در چارت هات ۱۰۰ بیلبورد با رتبهٔ ۲۵ دبیو کرد. به تازگی آهنگ IDOL از همین گروه در رتبه ۱۱ این چارت بزرگ قرار گرفت.

بیوگرافی بی تی اس BTS

آن‌ها همچنین در سال ۲۰۱۸ برای دومین بار متوالی با آلبوم خودت را دوست بدار:پاسخ رتبه اول چارت بیلبورد ۲۰۰ را به دست آورد. و در سال ۲۰۱۹ با آلبوم Map Of The Soul:Persona باز هم رتبه اول چارت بیلبورد ۲۰۰ را کسب کردند به این ترتیب این گروه تا به حال اولین و تنها گروه کیپاپ می‌باشد که سه بار توانسته رتبه اول چارت بیلبورد ۲۰۰ را کسب کند.آن‌ها در جریان سری‌های آلبوم Love YourSelf با همکاری یونیسف کمپین Love YourSelf علیه خشونت راه اندازی کرده‌اند و بخشی از درآمد خویش از آلبوم Love YourSelf: Her را به این کمپین اختصاص داده و تا به امروز بیش از ۱ میلیون دلار برای این کمپین جمع‌آوری شده است.

بیوگرافی بی تی اس BTS

در پی موفقیت‌های شگفت‌انگیز آن‌ها با آلبوم اخیرشان Love YourSelf:Tear آن‌ها از خانهٔ آبی (مقر ریاست جمهوری) از مون جه این، رئیس‌جمهور کرهٔ جنوبی، نامه ای برای تقدیر از دستاوردهایشان دریافت کرده‌اند.

بیوگرافی بی تی اس BTS

همکاری جدید بی تی اس با هالزی در ام وی البوم‌ پرسونا این ام وی رکورد بیشترین بازدید در ۲۴ ساعت را در یوتیوب زد. طرفداران این گروه در اصطلاح آرمی نامیده می‌شوند. این گروه در بریتانیا گات تلنت اجرا داشته و توانسته گواهی نقره بریتانیا را قبل از اجرا در استدیوم ویبلی بگیرد و برای ششمین هفته البوم جدید آنها در چارت های بیلبورد صدر نشین بوده همچنین از طرف اکادمی گرمی دعوت نامه ای برای بی تی اس و بنگ شی هیوک برای پیوستن به recording academy class امده است.

بیوگرافی بی تی اس BTS

بیوگرافی بی تی اس BTS

 بیوگرافی بی تی اس BTS

بیوگرافی بی تی اس BTS

 بیوگرافی بی تی اس BTS

بیوگرافی بی تی اس BTS

 بیوگرافی بی تی اس BTS

بیوگرافی بی تی اس BTS

 بیوگرافی بی تی اس BTS

بیوگرافی بی تی اس BTS

 بیوگرافی بی تی اس BTS

بیوگرافی بی تی اس BTS

 بیوگرافی بی تی اس BTS

بیوگرافی بی تی اس BTS

بیوگرافی بی تی اس BTS 


لطفا رای دهید !
   
+998

telegram share
نقل قول [جیمین وکوکی]

عشق فقط BTS
بی تی اس بهترینه

نقل قول [kookieee]

eshgh fagh bts psra bhtarinan:) ♡-♡

نقل قول [JIMIN]

TAHANK YOU*

نقل قول [v♥]

فقدددددددددددددددددددددددددددددد تهیونگ

نقل قول [محیا]

??Love only BTS I love you how long ??

نقل قول [محیا]

??당신이 당신에게서 당신을 사랑합니다. ??
btt에 누군가 나를 때렸다. 나는 그걸로 알고있다. ?

نقل قول [محیا نوری]

오 나의 희생이여, 나는 당신을 사랑합니다. 그가 왼쪽에 있는 내 아이들을 본다면 그의 가족은 그의 생존을 위해 기도하기 시작해야 합니다 ???❤?♥?

نقل قول [نیوش]

فقط جونگ کوک

واییییی دختر داییم ب تهیونگ زنگ زد ردی داد???
ولی واقعا خوشگله جونگ کوک
ولی بزرگ تر?
اونم ده سال
من 13و اون 24

منحرف نشید ?

نقل قول [فاطی]

من با جیمین 11سال اختلاف سنی دارم اون امسال میره 26من15
عـــــــــــــــــــر?
عشق منی جیمین

نقل قول [من♡♡◇]

나는 나 자신을 사랑합니다??

نقل قول [BTS]

BTSعشق منه ???????

نقل قول [BTS]

BTSعشق منه ???????

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود