لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : پروژه افترافکت لوگو طلایی GOLD Logo

پروژه آماده افتر افکت لوگو طلایی

دانلود پروژه افترافکت لوگو طلایی GOLD Logo این پروژه آماده افترافکت از پلاگین Trapcode Particular v2.2.2 برای طلایی نمودن متن شما استفاده می کند. نتیجه کار شما را شگفت زده خواهد کرد و از آن می توانید برای تولید دمو لوگو شرکت ها استفاده کنید. بر روی افترافکت CS5 به بالا قابل اجرا بوده و کیفیت خروجی طبق تنظیمات شما می تواند UHD 4K (4096 x 2160) and FULL HD (1920 x 1080) باشد. مدت پروژه 20 ثانیه و ویدئو آموزشی نیز برای راهنمایی شما قرار داده شده است. لازم به ذکر است این پروژه در مارکت شرکت 18 دلار فروخته می شود.

فروش گوشی شکسته ریحانا با قیمت باورنکردنی و خیرخواهی وی! + عکس

جالب انگیز - فروش گوشی شکسته ریحانا با قیمت باورنکردنی و خیرخواهی وی! + عکس

سایت‌های خبری امروز اعلام کردند که گوشی شکسته خواننده آمریکایی با قیمت 66 هزار و 500 دلار به فروش رسید...

سایت‌های خبری امروز اعلام کردند که گوشی شکسته خواننده آمریکایی با قیمت 66 هزار و 500 دلار به فروش رسید.
"رابین ریحانا فنتی" معروف به "ریحانا"، خواننده پاپ هفته گذشته برای تماشای یک بازی در یک ورزشگاه حضور یافته بود. فردی که کنار وی نشسته بود از ریحانا برای گرفتن عکس Selfie درخواست کرد، اما ظاهرا ریحانا عصبانی شده و گوشی خود را پرتاب می‌کند.

 گزارش‌ها حاکی است، پس از پرتاب گوشی توسط ریحانا، ظاهرا درگیری ایجاد و اوضاع متشنج شده و به این ترتیب پلیس در این ماجرا دخالت کرده و اوضاع را آرام کرده است.سپس گوشیریحانا که نمایشگر آن شکسته، روی سایت حراجی آنلاین eBay قرار گرفت و با قیمت عجیب 66 هزار و 500 دلار به فروش رسید.
ریحانا هم مبلغ 25 هزار دلار به مبلغ فروش گوشی اضافه و آن را به یک برنامه خیره هدیه کرد.

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود