لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : افزونه حذف تبلیغات KMPlayer

عنوان برنامه : افزونه غیرفعال سازی تبلیغات KMPlayer به همراه آخرین نسخه پلایر
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : ستاپ (نصب کننده)

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات پلایر که واقعا خیلی وقت ها اعصاب کاربران را خصوصا در هنگام تماشا فیلم بهم میریزد تبلیغات کی ام پلایر است که به راحتی با مسدود سازی سرورهای این نرم افزار می توان تبلیغات را غیر فعال کرد . همراه نرم افزار یک فایل اجرایی کم حجم که کلیه سرورهای تبلیغات را غیر فعال می کند وجود دارد که تنها با اجرای آن می توانید از شر آن ها خلاص شوید !!خواننده مشهور زن تمام طرفدارانش را فرا خواند + عکس

خواننده مشهور زن تمام طرفدارانش را فرا خواند + عکس

سلنا گومز به تمام طرفدارانش پیشنهاد داد تا در انتخاب عطر شخصی اش برای تولید انبوه به وی کمک کنند. او احساس میکند که طرفدارانش میتوانند بهترین کمک را به او کنند. او میگوید:برایم مهم است که طرفدارانم به عنوان کسانی که شناخت کاملی از من دارند به من در انتخاب این عطر کمک کنند. آنها برای من همه چیزند. من همیشه در همه لحظات کاری ام به آنها مشغولمو الان زمانی است که میتوانم در این کار با آنها سهیم باشم.

من فکر میکنم که ما میتوانیم با هم یک عطر خارق العاده بسازیم او میافزاید: طرفدارانم میتوانند برای انتخاب به سایت شخصی من مراجعه کنند آنجا همه اجزا آماده است . من میخواهم پایه عطرم قوی باشد. خودم پایه وانیل و شکلات را دوست دارم و برای میانه کار گریپ فرود و هلو و در کل میخواهم عطر بیشتر میوه ای باشد.

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود