لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

استایل ادل در جشنواره موسیقی Glastonbury 2016 / عکس

همیشه جشنواره های هنری یکی از بزنگاههایی ست که در آن هنرمندان به نمایش خوش سلیقگی و حسن انتخاب خود میپردازند؛ در مقابل لنز دوربین عکاسان و هواداران مشتاق پوشیدن لباسهای شیک میتواند شما را جذاب تر از آنچه هستید نشان دهد.
ادل اما از خوانندگانی ست که برخلاف امثال بریتنی و جنیفر لوپز آنقدر توانایی فنی دارد که مجبور نباشد با کم بدنش به جذب هوادار بپردازد. همین مسئله هم باعث اضافه وزن و انتقاد خیلی از هواداران وی به ظاهر ادل شده بود. اما در جشنواره ای که اخیرا برگزار شد این خوانند نشان داد چندان هم بد سلیقه نیست.

استایل ادل در جشنواره موسیقی Glastonbury 2016 / عکس

ادل یکی از شرکت کنندگان در جشنواره گلاستونبری Glastonbury 2016 بود که به دلیل لباس زیبا و خاصی که پوشیده بود مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

استایل ادل در جشنواره موسیقی Glastonbury 2016 / عکس

جشنواره هنرهای اجرایی معاصر گلاستونبری The Glastonbury Festival of Contemporary Performing Arts که بیشتر با نام گلاستونبری یا گلاستو خوانده می‌شود بزرگترین جشنواره بدون سقف و هوای آزاد و هنرهای اجرایی جهان است که به صورت سالانه در انگلستان برپا می‌شود. گلاستونبری بیشتر برای اجراهای موسیقی اش معروف است اما در این جشنواره رقص، تئاتر، سیرک، کمدی و بسیاری هنرهای اجرایی دیگر نیز به نمایش در می‌آید.

استایل ادل در جشنواره موسیقی Glastonbury 2016 / عکس

لباس او از برند کلوئه Chloé بود. در طراحی لباس او از آستین های بلند و مهره دوزی های بسیار استفاده شده بود.(مدل لباس خاص ادل در جشنواره گلاستونبری)


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود