Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

تیلور سویفت خواننده معروف رکورد مدونا را شکست +تصاویر

تیلور سویفت خواننده معروف رکورد مدونا را شکست +تصاویر

پرفروش ترین کنسرت تیلور سویفت

 

تیلور سویفت خواننده سرشناس توانسته است با به دست آوردن میزان بیشترین درآمد از تور کنسرت اعتبار خود رکورد مدونا را نیز شکست دهد..

 

تیلور سویفت خواننده سرشناس امریکایی به خاطر تور کنسرتش به نام اعتبار به عنوان موفق ترین زن تاریخ موسیقی تبدیل شد و یکی از پر فروش ترنی تورهای این خواننده بوده است و حتی توانسته تور کسرت مدونا را نیز رد کند این رکورد شکنی تیلور سویفت قابل توجه بوده است.
تور کنسرت تیلور سویفت خواننده معروف
تور کنسرت “اعتبار” تیلور سویفت به موفق‌ترین تور یک هنرمند زن در تاریخ موسیقی تبدیل شد. تیلور سویفت پس از کسب جوایز متعدد و شکستن چند رکورد با آلبوم “اعتبار”، موفق شد در زمینه اجرای زنده هم رکورد شکنی کند.تور کنسرت “اعتبار” با بیش از ۳۱۰ میلیون دلار درآمد موفق شد رکورد تور MDNA مدونا را پشت سر بگذارد و تبدیل به دومین تور پرفروش تاریخ توسط یک هنرمند زن شود.

 

پرفروش ترین کنسرت تیلور سویفت

 

پرفروش‌ترین تور تاریخ، تور کنسرت Sticky & Sweet Tour از مدونا است که ۴۰۸ میلیون دلار فروش کرده است اما مدونا این میزان درآمد را با ۸۵ اجرا به دست آورده است، در حالیکه تور کنسرت “اعتبار” تیلور سویفت با ۴۷ اجرا موفق شده ۳۱۰٫۸ میلیون دلار فروش کند.

به طور متوسط تیلور سویفت از هر اجرا ۶٫۵ میلیون دلار درآمد به دست آورده که این رقم در مورد تور Sticky & Sweet Tour مدونا، ۴٫۸ میلیون دلار درآمد برای هر اجرا است.

 

رکورد تور کنسرت های تیلور سویفت خواننده معروف
سومین تور پرفروش تاریخ که به تازگی رکورد آن توسط تیلور سویفت شکسته شده نیز تور دیگری از مدونا است. تور MDNA با ۸۸ اجرا موفق شده ۳۰۵ میلیون دلار فروش کند که درآمد متوسط هر اجرای آن ۳٫۴ میلیون دلار است.

۶ اجرای دیگر از تور “اعتبار” باقی مانده و تیلور سویفت می‌ تواند میزان درآمد خود از این تور را افزایش بدهد، هر چند رسیدن به میزان فروش تور Sticky & Sweet Tour غیر ممکن به نظر می‌ رسد.
تیلور سویفت خواننده,عکس های تیلور سویفت
تور “اعتبار” در استادیوم‌ های بزرگ ورزشی برگزار می‌ شود و تیلور سویفت تاکنون در قاره‌ های مختلف آلبوم “اعتبار” را اجرا کرده است. آخرین اجرای این تور روز ۲۱ نوامبر در ورزشگاه شهر توکیو برگزار می‌ شود.


لطفا رای دهید !
(7 رای 5 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود