لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : پروژه افتر افکت Cinematic Trailer Titles

پروژه آماده افتر افکت

دانلود پروژه آماده افتر افکت Cinematic Trailer Titles این پروژه بسیار زیبا محصول شرکت Hollywood Trailer ، نیاز به پلاگین خاصی ندارد و بر روی افترافکت نسخه های After Effects Version CS5, CS5.5, CS6, CC قابل اجرا است. کیفیت پروژه 1920×1080 و Full HD حجم 35 مگابایت در مدت زمان یک دقیقه می باشد. در ادامه مطلب می توانید پیش نمایش آن را مشاهده نمایید.


آموزش ساخت جا ادویه ای چوبی

آموزش ساخت جا ادویه ای چوبی

 در این مطلب سعی داریم به کمک مقداری چوب و انجام برش هایی به روی آن یک جا ادویه چوبی بسیار زیبا بسازیم. در واقع شما می توانید این جا ادویه ای را به روی درب کابینت ها نیز متصل کنید و از حداکثر فضای موجود استفاده نمایید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش ها با ما بیاموز همراه باشید.

  

ساخت کاردستی شیک با شیشه مربا + آموزش

ساخت کاردستی شیک با شیشه مربا

شیشه های مربا هیچ وقت تمومی ندارند. همیشه چند تایی گوشه ی کابینت آشپزخونه پیدا میشود. پس این بار آن ها را دور خودتون بچینید و ببینید چه چیزهایی میتونید باهاشون درست کنید.این چراغ های زیبا به وسیله شیشه های خالی مربا، مایونز یا … درست می شوند و از قلاب هایی که به دیوار وصل می کنید آویزان می شوند! صمیمیت و نور نرمی که در محیط می پراکنند، شما را به نوشیدن فنجانی چای در بالکن تان دعوت می کنند! خب بی معطلی دست به کار شویم!