لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : دیکشنری لانگمن 6 برای BlueDict

دانلود دیکشنری آفلاین لانگمن 6 عنوان برنامه : دیکشنری لانگمن 6 برای BlueDict
قیمت : 2900 تومان
نوع فایل : فایل mmd و mdx برای BlueDict

دانلود مجموعه کامل دیکشنری لانگمن 6 اندروید به همراه کلیه فایل های صوتی در این مطلب ویرایش جدید دیکشنری قدرتمند و کامل لانگمن Longman Dictionary of Contemporary English, 6th به صوت کامل به همراه فایل های صوتی را آماده کردیم که می توانید به آن را به آرشیو دیکشنری های برنامه محبوب BlueDict خود اضافه کنید. [اگر هنوز با دیکشنری BlueDict آشنا نیستید اینجا کلیک کنید...]

 این دیکشنری به همراه کلیه فایل های صوتی با قابلیت تلفظ کلیه لغات و مثال ها با لهجه های آمریکایی و بریتانیایی است.
Longman Dictionary of Contemporary English 6th Editionآموزش تصویری درست کردن کوسن با پاپیون

آموزش تصویری درست کردن کوسن با پاپیون

در اینجا با استفاده از پارچه های رنگی یه بالش زیبا درست کردم . اگه مایل به انجام این آموزش هستین مراحل زیر رو دنبال کنین .

وسیله های  مورد نیاز :
پارچه ی نرم به اندازه ی مورد نیاز
دستگاه سر دوز ( اختیاری )
چرخ خیاطی
پشم شیشه
سنجاق
قیچی

مرحله اول :
طریقه ی درست کردن بالش :
من در ابتدا پارچه ی مربع شکلی به ظلع 28 اینچ از روی پارچه ی مورد نظرم جدا کردم . شما می تونین به اندازه ی بالشی که مد نظر تونه ، به همون اندازه از روی پارچه تون برش کنین . اندازه ی نهایی بالش مورد نظر من ، بالش مربع شکلی به ظلع 17 اینچ است .برای بالشی به اندازه ی 17 اینچ ، به اندازه ی 38 * 17 اینچ پارچه برای خود بالش و 38 * 11 اینچ برای بندک بالش و 6 * 6 اینچ پارچه برای پاپیون روی بالش نیاز دارین .

تو این مرحله ، ابتدا شروع می کنیم به دوختن بندک پاپیون بالش . تکه پارچه ای به ابعاد 38 * 11 اینچ که برای این کار جدا گذاشته بودیم رو از وسط طوری تا می کنیم که مسطتیلی به ابعاد 19 * 11 اینچ ایجاد بشه ، سپس دو طرف پارچه رو به وسیله ی سر دوز بدوزین و روی قسمت راست پارچه که تا کرده بودین ، اتو کنین .

در این مرحله ، باید قسمت وسط پاپیون رو آماده کنیم . پارچه ای به ابعاد 6 * 6 اینچ رو که از قبل از روی پارچه برش زده بودین ، مانند تصویر تا کنین و اطراف سه لبه ی اون رو بدوزین ، حالا قسمت های تا شده رو اتو کنین .

حالا پارچه ای که برای قسمت اصلی بالش جدا کرده بودین رو وردارین و دور تا دور اون رو با استفاده از سردوز لبه دوزی کنین ، اگه دستگاه سردوز ندارین ، شما می تونین لبه های اطراف پارچه رو دوبار تا کنین و سپس با دوخت معمولی بدوزین .

در این مرحله مانند تصویر ابتدا پاپیون بالش رو با استفاده از دو تکه پارچه ای که آماده کرده بودین ، به هم وصل کنین . و پاپیون رو آماده کنین . حالا پاپیون آماده شده رو مانند تصویر در وسط پارچه ی اصلی بالش قرار بدین و سنجاق کنین و با چرخ خیاطی در لبه اطراف بالش رو از سمت پشت پارچه بدوزین .

بعد از دوختن پارچه رو به رو برگردونین ، سپس توی بالش رو با پشم شیشه پر کنین . بالش شما به همین سادگی آماده شده ، این بالش با پاپیونی که روش قرار داره ، یه بالش زیبا به نظر می رسه . در این جا مراحل کارمون به پایان رسید امید وارم که خوشتون امده باشه .

آموزش تصویری درست کردن کوسن با پاپیون

آموزش تصویری درست کردن کوسن با پاپیون

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود