لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : قالب بسیار زیبا کافی نت

عنوان برنامه : قالب بسیار زیبای کافی نت
قیمت : 22,000 تومان
نوع فایل : کلیه فایل های قالب به همراه PSD طرح ها

توضیحات مختصر : قالب بسیار زیبا با آخرین تکنولوژی تحت وب به همراه اسلایدر زیبا ؛ مناسب برای سایت های قالب دهی ، اسکریپت ، فایل استور ، گرافیک و ابزارهای گرافیک ، بازی و سرگرمی و...آموزش درست کردن یک زیر بشقابی زیبا

زیر بشقابی یکی از وسایل تزیینی بسیار ساده‌ای است که در عین سادگی، جلوه خاصی به میز غذاخوری شما می‌بخشد. زیر بشقابی‌ها تنوع بسیار زیادی دارند و می‌توان با انواع مواد اولیه ساده مثل پارچه‌های نخی طرح‌دار یا ساده، پارچه‌های نمدی رنگارنگ، کاموا، خرده پارچه، چرم، تکه چوب، سیم مفتول و ... انواع زیر بشقابی‌های زیبا و شیک را تهیه کرد.

وسایل لازم :
-نمد یا موکت در رنگ های متنوع
-چسب قابل شستشو (مانند چسب موکت)
-نخ های رنگی قلابدوزی

موکت یا نمدهای رنگی را در ابعاد مناسب ببرید.(توجه داشته باشید که باید یک تکه نمد به اندازه کامل نقشه برای زمینه کار داشته باشید تا نقش را با تکه های کوچکتر روی آن بسازید)؛ و تکه های بریده شده را با چسب مخصوص به شکلی که تمایل دارید به یکدیگر بچسبانید.

می توانید در پایان کار، لبه ها را نیز با نخ قلابدوزی بیارایید.
برای این کار، بهتر است چسب را با فاصله یک سانتیمتر از نوک لبه قرار دهید، زیرا در غیر این صورت دوختن لبه ها دشوار می شود. برای جفت کردن تکه ها نیز می توانید از الگوهای داده شده استفاده کنید. الگوها را در ابتدا به سلیقه خود رنگ آمیزی کنید و سپس براساس فرم الگو و رنگ آن، تکه های نمد یا موکت را برش بزنید.
سپس آنها را همانند الگو در کنار هم قرار دهید و با چسب از لبه به یکدیگر بچسبانید. در صورت تمایل، می توانید لبه های کار را به مدل دندان موشی با نخ های قلابدوزی رنگی بخیه بزنید و گره ها را هم در بین لایه ها با کمی چسب پنهان کنید.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود