لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : نرم افزار مدیریت کافی نت احسان

عنوان برنامه : مدیریت کافی نت احسان
قیمت : 90,000 ریال
نوع فایل : ستاپ (نصب کننده)

توضیحات مختصر : تسریع و سهولت در کار مدیران کافی نت ها ، محیطی ساده و دلچسب ، محاسبه میزان ساعات استفاده ، محاسبه فاکتور ارائه خدمات با قالب های متنوع ، کنترل کلاینت ها و...آموزش ساخت گیتار با جعبه دستمال کاغذی +تصاویر

با استفاده از وسایل ساده و پیش پا افتاده ای که دیگر احتیاجی به آنها ندارید میتوانید یک کاردستی زیبا برای فرزندتان بسازید و از این هنر خود لذت ببرید . با استفاده از جعبه دستمال کاغذی خالی خود میتوانید یک گیتار ساده بسازید و این کار را همراه با فرزندتان انجام دهید تا او هم هنر استفاده از دور ریختنی ها برای ساخت وسایل مورد استفاده بیاموزد.

 

برای تشویق کودکان به یادگیری موسیقی و یا تقویت و پرورش خلاقیت کودکان در استفاده از لوازم دور ریختنی، کاردستی ساده و جالب گیتار را به همراه کودکان درست کنید .ساخت گیتار از یک جعبه دستمال کاغذی یکی از ساده ترین کار دستی هایی است که می توانید به کودک خود آموزش دهید. تمام آنچه نیاز دارید یک جعبه خالی دستمال کاغذی، یک لوله بزرگ دستمال کاغذی خالی و چند کش است.

آموزش ساخت گیتار با جعبه دستمال کاغذی +تصاویر

گام اول: یک جعبه دستمال کاغذی خالی بردارید. ترجیحا جعبه دستمال کاغذی بزرگ و مستطیلی باشد نه کوچک و مکعبی.

آموزش ساخت گیتار با جعبه دستمال کاغذی +تصاویر

گام دوم: با یک چاقو یا قیچی درپوش دستمال کاغذی را کاملا جدا کنید، پلاستیک دور لایه داخلی دستمال کاغذی را خارج کنید ( البته اگر داشته باشد )

آموزش ساخت گیتار با جعبه دستمال کاغذی +تصاویر

گام سوم: یکی از دو سمت دستمال کاغذی را برش دهید تا لوله را از آن رد کنید. ابتدا لوله را روی آن قسمت قرار دهید و سپس با ماژیک علامت گذاری کنید تا بریدن آن قسمت برایتان راحت شود.

آموزش ساخت گیتار با جعبه دستمال کاغذی +تصاویر

گام چهارم: لوله دستمال کاغذی را وارد سوراخی که ایجاد کردید کنید. مطمئن شوید لوله 5 تا 7 سانت داخل برود. می توانید از چسب برای نگه داشتن و جلوگیری از جدا شدن لوله استفاده کنید.

آموزش ساخت گیتار با جعبه دستمال کاغذی +تصاویر

گام پنجم:رشته های کشی اضافه کنید. چند کش دور جعبه دستمال کاغذی قرار دهید طوری که درست از روی برشی که ایجاد کردید عبور کنند. ضخامت و اندازه کش ها می تواند صداهای متفاوتی ایجاد کند.
گام ششم: تزئینش کنید. می توانید با رنگ آمیزی، چسباندن استیکر و پولک گذاری روی گیتاری که ساختید را تزئین کنید.با همین چند وسیله کوچک می توانید مدت زمان زیادی فرزند خود را مشغول کنید و البته خلاقیتش را به کار بگیرید.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود