لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

آموزش ساخت سبد آرایشی با وسایل ساده

آموزش ساخت سبد آرایشی با وسایل ساده

در این مقاله میخواهیم به شما ساخت سبد آرایشی برای وسایل آرایش آموزش دهیم که با وسایل بسیار ساده ساخته میشود امیدوارم این سبد را درست کنید و از خلاقیت خود لذت ببرید.

 

وسایل لازم ساخت سبد آرایشی :
 سطل خالی ماست

گیره چوبی لباس

چسب گرم

مقداری روبان پارچه ای

مقداری کاموا یا الیاف قیچی

شیوه ساخت سبد آرایشی :
گام اول: ابتدا سطل ماست را شسته و تمیز خشک می کنیم. سپس گیره های چوبی را از وسط باز کرده و به دو نیم تبدیل می کنیم. در ادامه نصف گیره چوبی را از سمتی که سطح صاف دارد روی بدنه سطل می چسبانیم و دور سطل را با این گیره ها کاملا می پوشانیم.

گام دوم: برای این که داخل سطل مشخص نباشد می توانید آن را با مقداری پارچه سفید یا مقوا بپوشانید و برای زیباتر شدن کاردستی اتان می توانید لبه های سطل را هم با استفاده از نوار پارچه ای گیپور تزیین کنید.

گام سوم: برای زیباتر شدن جلوه ی کار، دسته سطل را جدا کرده و با استفاده از کاموا یا الیاف دور دسته را محکم بپیچید و در انتها چسب بزنید.

دور بدنه سبد را نیز با استفاده از همین الیاف یا کاموا تزیین کنید. تزیینات این سبد زیبا سلیقه ای است. شما می توانید بنا به ذوق خودتان هر تزیینی را که دوست داشتید استفاده کنید.


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود