لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : نرم افزار گرافیکی محاسبه وزن ایده آل

نرم افزار محاسبه وزن ایده آل عنوان برنامه : محاسبه گرافیکی شاخصه توده بدن BMI
قیمت : 1,000 تومان
نوع فایل : فایل اجرایی

در این مطلب یک برنامه فارسی و گرافیکی رو برای شما عزیزان آمده کردیم با نام BMI Calculator یک برنامه ساده و زیبا برای محاسبه وزن ایده آل بر اساس پارامترهای قد ، وزن و جنسیت . در واقع شما با استفاده از این برنامه می توانید میزان دقیق اضافه وزن و یا کمبود وزن خود مطلع شوید.آموزش ساخت سبد آرایشی با وسایل ساده

آموزش ساخت سبد آرایشی با وسایل ساده

در این مقاله میخواهیم به شما ساخت سبد آرایشی برای وسایل آرایش آموزش دهیم که با وسایل بسیار ساده ساخته میشود امیدوارم این سبد را درست کنید و از خلاقیت خود لذت ببرید.

 

وسایل لازم ساخت سبد آرایشی :
 سطل خالی ماست

گیره چوبی لباس

چسب گرم

مقداری روبان پارچه ای

مقداری کاموا یا الیاف قیچی

شیوه ساخت سبد آرایشی :
گام اول: ابتدا سطل ماست را شسته و تمیز خشک می کنیم. سپس گیره های چوبی را از وسط باز کرده و به دو نیم تبدیل می کنیم. در ادامه نصف گیره چوبی را از سمتی که سطح صاف دارد روی بدنه سطل می چسبانیم و دور سطل را با این گیره ها کاملا می پوشانیم.

گام دوم: برای این که داخل سطل مشخص نباشد می توانید آن را با مقداری پارچه سفید یا مقوا بپوشانید و برای زیباتر شدن کاردستی اتان می توانید لبه های سطل را هم با استفاده از نوار پارچه ای گیپور تزیین کنید.

گام سوم: برای زیباتر شدن جلوه ی کار، دسته سطل را جدا کرده و با استفاده از کاموا یا الیاف دور دسته را محکم بپیچید و در انتها چسب بزنید.

دور بدنه سبد را نیز با استفاده از همین الیاف یا کاموا تزیین کنید. تزیینات این سبد زیبا سلیقه ای است. شما می توانید بنا به ذوق خودتان هر تزیینی را که دوست داشتید استفاده کنید.

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود