لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : برنامه فارسی مدیریت ترافیک اینترنت

مدیریت ترافیک مصرفی اینترنت برای اعضای خانواده

دانلود نرم افزار فارسی کنتور ترافیک مصرفی اینترنت Counter Download v1.0 Farsi این برنامه که توسط سایت کافی نتIR طراحی و برنامه نویسی شده است یک برنامه ساده ، کم حجم و
در عین حال کاربردی است که بیشتر به درد کسانی می خورد در منزل خود چند نفر از رایانه متصل به اینترنت استفاده می کنند و مشخص نیست که چه کسی اینترنت را تمام می کند !

در این برنامه که می توانید چند کپی از نسخه قابل اجرا بنام اعضای خانواده ایجاد کنید ، مقدار حجم مثلا دو گیگ و محدودیت زمانی ایجاد می کنید و کاربر با Start زدن کنتور خود میزان حجم مصرفی خود را ثبت می کند.آموزش درست کردن گل نیلوفر با بشقاب یکبار مصرف

آموزش درست کردن گل نیلوفر با بشقاب یکبار مصرف

وسایل لازم
بشقاب یک بار مصرف چسب قیچی مداد قلمو و مقداری رنگ گواش

شیوه ساخت
ابتدا روی بشقاب یک بار مصرف یک + به علاوه رسم کنید. با این کار وسط دایره بشقاب به دست می آید. سپس بشقاب را از روی خطوط به شکل منظم به 4 برش تقسیم کنید و با قیچی برش هایی روی خطوط ایجاد کنید. هر کدام از این برش ها یکی از گلبرگ ها را تشکیل می دهد. مراقب باشید که برش ها تا مرکز بشقاب ادامه پیدا نکند، حدود 2 تا 3 سانت کافیست. این برای حالت دادن لبه گلبرگ ها الزامی است. حال یکی از برش ها را برای الگو در نظر بگیرید و نوک آن که قبلا مرکز بشقاب بود را رو به پایین قرار داده و گردی لبه بشقاب را بالا قرار دهید و مجدد آن را از وسط روی نوک تا بزنید و لبه را یک دالبر با ماژیک بکشید و آن را با قیچی برش بزنید.

با این کار لبه گرد به صورت یک قلب کوچک در خواهد آمد. حال به وسیله یک خودکار یا ماژیک لبه ها را رو به بیرون حالت دهید و چند لایه از این الگو را به همین شیوه برش زده، لبه ها را حالت دهید و آن ها را روی هم قرار دهید. شما می توانید هر ردیف گلبرگ ها را با رنگ گواش کاملا رنگ آمیزی کنید تا گل نیلوفر شما جلوه طبیعی تری داشته باشد. برای وسط گل نیز چند لایه گلبرگ را دور هم به صورت استوانه قرار دهید و وسط گلبرگ ها با چسب بچسبانید.  گل نیلوفر شما آماده است، از کاردستی تان لذت ببرید.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود