لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

آموزش درست کردن گل نیلوفر با بشقاب یکبار مصرف

آموزش درست کردن گل نیلوفر با بشقاب یکبار مصرف

وسایل لازم
بشقاب یک بار مصرف چسب قیچی مداد قلمو و مقداری رنگ گواش

شیوه ساخت
ابتدا روی بشقاب یک بار مصرف یک + به علاوه رسم کنید. با این کار وسط دایره بشقاب به دست می آید. سپس بشقاب را از روی خطوط به شکل منظم به 4 برش تقسیم کنید و با قیچی برش هایی روی خطوط ایجاد کنید. هر کدام از این برش ها یکی از گلبرگ ها را تشکیل می دهد. مراقب باشید که برش ها تا مرکز بشقاب ادامه پیدا نکند، حدود 2 تا 3 سانت کافیست. این برای حالت دادن لبه گلبرگ ها الزامی است. حال یکی از برش ها را برای الگو در نظر بگیرید و نوک آن که قبلا مرکز بشقاب بود را رو به پایین قرار داده و گردی لبه بشقاب را بالا قرار دهید و مجدد آن را از وسط روی نوک تا بزنید و لبه را یک دالبر با ماژیک بکشید و آن را با قیچی برش بزنید.

با این کار لبه گرد به صورت یک قلب کوچک در خواهد آمد. حال به وسیله یک خودکار یا ماژیک لبه ها را رو به بیرون حالت دهید و چند لایه از این الگو را به همین شیوه برش زده، لبه ها را حالت دهید و آن ها را روی هم قرار دهید. شما می توانید هر ردیف گلبرگ ها را با رنگ گواش کاملا رنگ آمیزی کنید تا گل نیلوفر شما جلوه طبیعی تری داشته باشد. برای وسط گل نیز چند لایه گلبرگ را دور هم به صورت استوانه قرار دهید و وسط گلبرگ ها با چسب بچسبانید.  گل نیلوفر شما آماده است، از کاردستی تان لذت ببرید.


لطفا رای دهید !
(3 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود