لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : قالب بسیار زیبا کافی نت

عنوان برنامه : قالب بسیار زیبای کافی نت
قیمت : 22,000 تومان
نوع فایل : کلیه فایل های قالب به همراه PSD طرح ها

توضیحات مختصر : قالب بسیار زیبا با آخرین تکنولوژی تحت وب به همراه اسلایدر زیبا ؛ مناسب برای سایت های قالب دهی ، اسکریپت ، فایل استور ، گرافیک و ابزارهای گرافیک ، بازی و سرگرمی و...آموزش ساخت گل روبانی ساده و زیبا

 با چند سانتی متر روبان رنگی ساده با ما همراه شوید تا ساخت گل روبانی زیبایی را تکمیل کنید.ساخت گل روبانی و ادامه مراحل آموزش...

 

برای ساخت گل روبانی باید:
115 سانتی متر از روبان را ببرید.
یک حلقه 2.5 سانتی متری از 20 سانتی متر انتهایی روبان درست کنید و آن را بین انگشت شست و سبابه خود نگه دارید تا در جای خود ثابت بماند.

با انتهای آزاد روبان یک حلقه 2.5 سانتی متری دیگر در سمت چپ حلقه قبلی درست کنید و آن را هم با انگشت شست و سبابه خود نگه دارید.

حالا همین حلقه ها را در سمت راست درست کنید.

کار درست کردن حلقه ها را به همین صورت ادامه دهید و هر دفعه دو حلقه در هر طرف ایجاد کنید تا تعداد حلقه ها به 3 تا 5 جفت در هر طرف برسد.

گل را محکم نگه دارید و یک سیم نازک را محکم دور مرکز آن ببندید و سیم اضافی را بچینید.

برای پوشاندن سیم یک تکه روبان را روی آن قرار دهید و با چسب یا دوخت آن را در جای خود محکم کنید.

حلقه ها را از هم باز کنید آن ها را طوری تنظیم کنید که کار به شکل گل در بیاید.

انتهای روبان را برای جلوگیری از ریش ریش شدن، قیچی کنید. البته قبل از اینکار تنظیمات لازم را انجام دهید و بررسی کنید که طول دنباله ها مساوی باشد.

شکل دادن به دنباله های روبان به جز حلقه ها، درست کردن دنباله های روبان هم مهم است و باید این قسمت را شسته و رفته در بیاوریم.

اطمینان حاصل کنید که در هنگام درست کردن پاپیون، دنباله های آن به اندازه کافی بلند است. اگر کمی بلند باشند می توانید آنها را کوتاه کنید اما اگر کوتاه باشد و بخواهید آنها را کمی بلند تر کنید، ممکن است حلقه ها خراب شوند.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود