لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

آموزش دوخت کوسن ستاره ای بسیار زیبا

آموزش دوخت کوسن ستاره ای بسیار زیبا

نحوه دوخت کوسن , کوسن و بالشت های کوچک به تخت و مبل و کاناپه زیبایی خوبی می بخشند. اما همین بالشتک های کوچک بسیار گران هستند و نمی توان به راحتی چند تا از آنها را خرید.در این پست آموزش دوخت کوسن ستاره ای همراه با الگو، مناسب برای تزیین تخت و مبل اتاق کودک را برای شما قرار داده ایم.

 

دوخت آسان و بی دردسر
اول باید دوخت یک کوسن ساده را یاد بگیرید و سپس سراغ تزئینات و طراحی آن بروید برای این منظور، دو مربع از پارچه آستری را به اندازه دلخواه برش دهید البته دو سانتی متر از هر طرف باید بیشتر برش دهید که زیر دوخت می رود.مربع ها را پشت و رو کنید و با چرخ خیاطی تمیز اطراف آن را چرخ کنید و فقط یک طرف را به اندازه ۶ سانتی متر باز بگذارید.
از همان قسمت که دوخته نشده است، پارچه را برگردانید اگر دوست داشتید، لبه های آن را اتو بکشید تا مرتب بشود.از قسمتی که باز است، داخل آن را با پنبه یا هر ماده ای که برای پر کردن بالشت استفاده می کنید، پر کنید.
در انتها، قسمت باز را با دست کوک مخفی بزنید یا با لایه چسب یا چسب پارچه به هم وصل کنید و ببندید.در این مرحله، پارچه دلخواه خود را نیز به اندازه کوسن به دست آمده برش دهید و همچون نمونه آستری بدوزید (۱٫۵ سانتی متر از هر طرف برای دوخت در نظر بگیرید) و پارچه پر شده را داخلآن قرار دهید.

آموزش دوخت کوسن ستاره ای بسیار زیبا

 


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود