لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

آموزش ساخت عروسک بابانوئل با جوراب

آموزش ساخت عروسک بابانوئل با جوراب

در این آموزش سعی داریم با با تهیه تعدادی جوراب و ایجاد تغییراتی به روی آن یک بابانوئل بسیار زیبا به عنوان یک وسیله تزیینی بسازیم. روش ساخت چنین کاردستی بسیار آسان بوده و در زمان کوتاهی میتوانید یک بابانوئل با جوراب بسازید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت کافی نت همراه باشید.

 

مرحله اول : ابتدا یک جوراب نسبتا بزرگ تهیه کنید. سپس درون جوراب را با پشم شیشه یا موارد مشابه مانند لباس های قدیمی پر کنید.در ادامه با چند کش پلاستیکی کمی بالاتر از وسط جوراب را ببندید تا بخش بدنه و سر طرح مشخص شود. قسمت بالای جوراب را نیز ببندید.همچنین دو جوراب قرمز تهیه کنید و طرح را درون آن قرار دهید تا لباس بابانوئل تکمیل شود. همچنین با یک جوراب قرمز دیگر را درون سر طرح قرار دهید تا بخش کلاه بابانول تکمیل شود.

 

مرحله دوم : در این بخش با مقداری پشم شیشه بخش ریش بابانوئل را تکمیل کنید.همچنین با ماژیک سیاه و صورتی بخش های چشم ها و گونه ها را نیز ایجاد کنید.می توانید از چشم های عروسکی و مواردی از این قبیل به تکمیل بخش صورت طرح بپردازید.

 

مرحله سوم : در نهایت شما توانسته اید یک عروسک بابا نوئل با جوراب بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

 

آموزش ساخت عروسک بابانوئل با جورابGlobe


لطفا رای دهید !
(7 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود