لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : پروژه تریلر سینمایی افترافکت

پروژه آماده افتر افکت تریلر سینمایی

دانلود پروژه تریلر سینمایی افترافکتجزئیات این پروژه شامل 12 ویدئو/تصویر به همراه 18 Titles می باشد. اجرا آن در افترافکت به پلاگین خاصی نیاز ندارد.کیفیت خروجی FHD (1920 -1080) و به مدت یک دقیقه و 22 ثانیه می باشد. با افترافکت های نسخه CS6 و بالاتر سازگار است. لازم به ذکر است این پروژه در مارکت شرکت مروبوطه با قیمت 34 دلار به فروش میرسد!


آموزش ساخت سگ پشمالو

آموزش ساخت سگ پشمالو

در این پست نحوه و چگونگی ساخت سگ پشمالو را قرار داده ایم. در واقع شما به کمک نخ پشمی شما می توانید یک سگ پشمالو بسیار زیبا و جالب بسازید. نحوه کار بسیار اسان می باشد و نیازی به داشتن تجربه خاص برای این کاردستی نیست. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت کافی نت همراه باشید.

 

وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید :
نخ پشمی
ابزار برش دایره ای
مقداری پنبه های کوچک
قیچی

 

در این بخش نخ پشمی متعددی را در کنار هم جمع نمایید و سپس به کمک یک نخ دیگر زیر آن را گره بزنید و سه توپ درست کنید. به ترتیب یکی بزرگ یکی متوسط و یکی کوچک ( با رنگ متفاوت برای بینی) و با یک نخ پشمی دیگر قسمتی از توپ دومی با سایز متوسط را ببندید.

 

سپس در توپ اولی یا همان توپ بزرگتر کمی از نخ ها را کنار زده و در وسط آن کمی چسب آغشته کردن و توپ سومی که برای بینی سگ ساخته اید را بچسبانید.در این بخش نیز در توپ اولی، سه تکه پنبه بچسبانید یکی بر روی بینی و دو تای دیگر به عنوان چشم سگ.

 

در این بخش به کمک نخ پشمی، قسمت سر و بدنه را به هم محکم کنید. باید به کمک مقداری پارچه برای سگ پشمالو گوش بسازید.و گوش های ساخته شده را در قسمت سر سگ بچسبانید.

در نهایت با یک  شنل می توانید سگ پشمالو خود را تزئین و زیباتر کنید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

آموزش ساخت سگ پشمالو

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود