لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

آموزش درست کردن کلاه از لباس های بافتنی قدیمی

آموزش ساخت کلاه بافتنی

خلاقیت در هرکاری باعث نو آوری میشه در هنر خیاطی هم اگر یکم از هنر خلاقیت استفاده بشه میبینیم که بدون صرف هزینه زیاد و با استفاده از لباس های قدیمی میشه نو آوری های خوبی انجام داد ما در این آموزش طریقه دوخت یک کلاه دخترانه زیبا رو با لباس های قدیمی به شما یاد می دهیم.با استفاده از این ترفند ابتکاری و ساده می توانید از لباس های بافتنی و قدیمی خود، کلاه های زیبا و متنوع درست کنید.

 

برای این کار احتیاج به لباس های بافت قدیمی که پایین آنها دارای کشبافت پهن هستند استفاده کنید تا کلاه زیباتری داشته باشید. شما به یک قیچی تیز و کاموا برای ساخت منگوله روی کلاه دارید.

 

ابتدا باید یک کلاه نمونه رو که دوست دارید مثل اون باشه طرح کلاه شما روی لباس قدیمی بزارید به صورت الگو طوری که پایین کلاه همون قسمت پایین و کشبافت کلاه در بیاد و دور تا دور اون رو با سوزن نشان گذاری کنید و یا با صابون خیاطی علامت بزنید.

 

در این مرحله شما باید با چرخ خیاطی قسمت هایی رو که علامت گذاری کردید رو البته با کمی فاصله برای اطمینان بیشتر دوخت بزنید طوری که فقط همون قسمت کشبافت فقط دوخت نداشته باشه و سعی کنید این دوخت رو ۲ مرحله انجام بدید برای استحکام بیشتر.

حالا شما باید با یک قیچی تیز خیاطی کمی کنار تر از قسمت دوخت رو برش بزنید تا کلاه شما و طرح اولیه اون از لباس قدیمی بیرون بیاد و جدا بشه سعی کنید با دقت برش بزنید تا یه موقع دوخت شما زیر قیچی جدا و باز نشه. شما باید بعد از انجام این کار اون رو وارونه کنید تا شکل کلاه شما طبیعی تر بشه و دوخت شما به قسمت داخلی کلاه بره.

 

شما می توانید با کاموا یک منگوله زیبا هم برای روی کلاه خودتون تهیه کنید و با چرخ خیاطی و یا دوخت محکم اون رو به قسمت بالایی کلاه متصل کنید و سعی کنید برای ساخت منگوله از دو یا سه رنگ متفاوت استفاده کنید.

 

 


لطفا رای دهید !
(4 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود