لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : اسلایدشو سه بعدی 3D SlideShow

پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو سه بعدی

اسلاید شو حرفه ای سه بعدی 3D SlideShow افترافکت یک اسلایدشو فوق العاده زیبا و حرفه ای در مدت 2 دقیقه تصاویر شما بصورت کاملا سه بعدی نمایش می دهد. ویژگی های این پروژه را در ادامه مطلب مطالعه کنید...


آموزش درست کردن کلاه از لباس های بافتنی قدیمی

آموزش ساخت کلاه بافتنی

خلاقیت در هرکاری باعث نو آوری میشه در هنر خیاطی هم اگر یکم از هنر خلاقیت استفاده بشه میبینیم که بدون صرف هزینه زیاد و با استفاده از لباس های قدیمی میشه نو آوری های خوبی انجام داد ما در این آموزش طریقه دوخت یک کلاه دخترانه زیبا رو با لباس های قدیمی به شما یاد می دهیم.با استفاده از این ترفند ابتکاری و ساده می توانید از لباس های بافتنی و قدیمی خود، کلاه های زیبا و متنوع درست کنید.

 

برای این کار احتیاج به لباس های بافت قدیمی که پایین آنها دارای کشبافت پهن هستند استفاده کنید تا کلاه زیباتری داشته باشید. شما به یک قیچی تیز و کاموا برای ساخت منگوله روی کلاه دارید.

 

ابتدا باید یک کلاه نمونه رو که دوست دارید مثل اون باشه طرح کلاه شما روی لباس قدیمی بزارید به صورت الگو طوری که پایین کلاه همون قسمت پایین و کشبافت کلاه در بیاد و دور تا دور اون رو با سوزن نشان گذاری کنید و یا با صابون خیاطی علامت بزنید.

 

در این مرحله شما باید با چرخ خیاطی قسمت هایی رو که علامت گذاری کردید رو البته با کمی فاصله برای اطمینان بیشتر دوخت بزنید طوری که فقط همون قسمت کشبافت فقط دوخت نداشته باشه و سعی کنید این دوخت رو ۲ مرحله انجام بدید برای استحکام بیشتر.

حالا شما باید با یک قیچی تیز خیاطی کمی کنار تر از قسمت دوخت رو برش بزنید تا کلاه شما و طرح اولیه اون از لباس قدیمی بیرون بیاد و جدا بشه سعی کنید با دقت برش بزنید تا یه موقع دوخت شما زیر قیچی جدا و باز نشه. شما باید بعد از انجام این کار اون رو وارونه کنید تا شکل کلاه شما طبیعی تر بشه و دوخت شما به قسمت داخلی کلاه بره.

 

شما می توانید با کاموا یک منگوله زیبا هم برای روی کلاه خودتون تهیه کنید و با چرخ خیاطی و یا دوخت محکم اون رو به قسمت بالایی کلاه متصل کنید و سعی کنید برای ساخت منگوله از دو یا سه رنگ متفاوت استفاده کنید.

 

 

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود