لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : کرک همیشگی مدیریت دانلود IDM

کرک همیشگی دانلود منیجر IDM عنوان برنامه : کرک دائمی نرم افزار مدیریت دانلود IDM
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : اجرایی

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات نرم افزار مدیریت دانلود IDM (InternetDownloadManager) از کار افتادن کرک های این برنامه به دلیل سرعت بروزرسانی آن است که کاربر از دست پیام های پیاپی جعلی بودن سریال کلافه می شود ! از یک طرف لایسنس سالیانه این برنامه حدودا 60000 تومان هزینه دارد ! شما دانلود و اجرای این کرک برای همیشه خیالتان راحت می شود.آموزش ساخت عروسک موشها با پارچه نمدی

آموزش ساخت عروسک موشها با پارچه نمدی

در این پست به شما یاد می دهیم با یک پارچه نمدی کوچک، عروسکی بامزه درست کنید درست کردن این موش نمدی، آسان و سریع می باشد.در ادامه مطلب همراه ما باشید.

 

وسایل لازم برای ساخت عروسک :
پارچه نمدی قرمز
نخ سوزن قیچی
مهره چشم عروسک
چسب مایع
نخ رنگی ضخیم

وسایل لازم را تهیه کنید(dot) برای چشم موش ، می توانید چشم عروسک آماده از بازار تهیه کنید یا اینکه خودتان آنرا درست کنید. برای این کار، دورتادور ورق قرص خالی را با قیچی جدا کنید تا فقط گردی آن باقی بماند.یک دانه عدس درون آن بگذارید و پشت ورق قرص را مقوا بچسبانید.

 

از پارچه ای نمدی، یک تکه کوچک مستطیلی جدا کنید و آنرا از وسط تا کنید.با قیچی آنرا طوری برش بزنید که وقتی تا پارچه را باز کردید، یک قلب نمدی داشته باشید.

 

دوباره پارچه را تا کنید و دورتادورش را با نخ سفید مطابق عکس بدوزید فضای کوچکی باقی بگذارید تا با پنبه داخل عروسک را پر کنید.

 

چشم عروسک را سرجای مناسب با چسب مایع بچسبانید از نخ رنگی ضخیم، پاپیونی درست کنید و به عنوان دم موش به آن بدوزید.برای بینی موش هم از مهره رنگی اسفاده کنید.

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود