لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : قالب فوق حرفه ای نقاش

قالب نقاش boostrap عنوان برنامه : قالب فوق حرفه ای نقاش
قیمت : 17,000 تومان
نوع فایل : سورس قالب

در ادامه سری قالب های بوت استرپ Bootstrap اینار هم یک قالب فوق العاده جذاب و حرفه ای رو براتون آماده کردیم با نام نقاش ! این قالب ویژه شرکت ها ، کارخانه ها ، نقاش های ساختمان و کلا کسانی که در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت دارند بسیار مناسب و ایده آل است. کلیه صفحات با جلوه های ویژه نمایش داده می شوند و کلیه صفحات مورد نیاز از قبیل معرفی کار ، تعرفه ، آلبوم نمونه کار ، خدمات و پشتیبانی در قالب قرار داده شده است.

 

 آموزش ساخت دستبند چرمی مسی زیبا

آموزش ساخت دستبند چرمی مسی زیبا

دستبند چرمی مسی , اگر از چسب خوبی برای ساخ دستبند چرمی مسی استفاده کرده باشید، دیگر نباید نگران جدا شدن نوار مسی باشید.

 

وسایل مورد نیاز دستبند چرمی مسی
چرم طبیعی
رنگ چرم قهوه ای تیره
ورق مسی با ضخامت ۰٫۷ میلیمتر
چسب چرم دوزی
اره مویی
دکمه چهارپارچه و ابزار نصب آن

 

در این قسمت آموزش ساخت دستبند چرمی مسی را یاد می گیرید که طراحی بسیار ساده اما ترکیب رنگ بسیار زیبایی دارد. ساخت دستبند مسی چرمی با این روش نیاز به مهارت خاصی ندارد و می توانید طراحی را مطابق سلیقه تان تغییر بدهید.اگر می خواهید جزییات دستبند را بیشتر کنید، می توانید از روش قلم زنی روی مس برای طراحی روی قسمت مسی یا استمپ چرم برای طراحی روی قسمت چرمی استفاده کنید.

چرم را ببرید و رنگ کنید نوار مسی را آماده کنید.

 

چرمی که ما استفاده کردیم ۱٫۵ میلیمتر ضخامت دارد. عرض نوار چرمی که می برید به اندازه دکمه چهارپارچه بستگی دارد. برای مثال عرض دکمه ما ۱۲ میلیمتر است و نوار چرمی که می بریم ۱۵ میلیمتر عرض دارد. برای بریدن چرم به یک کاتر و یک خط کش فلزی نیاز دارید. خط برش را روی چرم بکشید، خط کش را رویش بگذارید و کاتر را چندبار روی خط بکشید. به این ترتیب لبه نوار چرمی تمیزتر درمی آید (نسبت به وقتی که چرم را یکبار و با یک حرکت سفت کاتر ببرید).

بعد از بریدن نوار چرمی، همه قسمت هایش را با رنگ مخصوص چرم رنگ کنید.

مس را ببرید و دکمه را وصل کنید.

 

دکمه را به نوار چرمی وصل کنید.

 

نوار مسی که برای ساخت دستبند چرمی مسی استفاده می کنیم باید دور مچ خم بشود اما آنقدر سفت باشد که شکلش را نگه دارد. اگر نوار چرمی را ۱۵ میلیمتری بریده اید، نوار مسی را ۸ میلیمتری ببرید. یک خط صاف با فاصله ۸ میلیمتر از لبه ورق مسی بکشید و آن را با اره مویی ببرید.

 

حالا باید دو طرف دکمه چهارپارچه را به دو سر نوار چرمی وصل کنید. برای نصب این دکمه ها به کیت مخصوص نصب نیاز دارید که معمولاً همراه دکمه فروخته می شود. ابتدا با پانچ یک سر نوار چرمی را سوراخ کنید و قسمت دکمه را داخلش قرار بدهید. طرف دیگر دکمه را هم به سر دیگر نوار چرمی وصل کنید. برای جزییات بیشتر درباره نحوه نصب دکمه ویدیوی آموزشی را ببینید.

برای وصل کردن نوار مسی به نوار چرمی می توانید از چسب کانتکت مخصوص چرم یا دکمه های فلزی استوانه ای استفاده کنید. ما چسب را انتخاب کردیم تا نوار مسی کاملاً روی دستبند بخوابد.چسب کانتکت را روی هر دو نوار مسی و چرمی بزنید و ۵ دقیقه صبر کنید تا خشک بشود. سپس نوارها را روی هم بگذارید و کمی فشار بدهید تا کاملاً بهم بچسبند. چسب هایی که از لبه ها بیرون می زنند را هم بلافاصله پاک کنید تا روی چرم لک نیاندازند.

 

دستبند چرمی مسی آماده است.

به همین سادگی و با صرف کمترین هزینه یک دستبند شیک و ساده ساختید. اگر از چسب خوبی برای ساخ دستبند چرمی مسی استفاده کرده باشید، دیگر نباید نگران جدا شدن نوار مسی باشید. 

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود