آموزش دوخت دستگیره آشپزخانه با طرحی زیبا » کافی نت IR

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : آخرین ورژن فایرفاکس دو افزونه کاربردی

افزونه فایرفاکسعنوان برنامه : آخرین ورژن فایرفاکس + دو افزونه کاربردی
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : نصب کننده

توضیحات مختصر : برای این مطلب آخرین ورژن بروز مرورگر فایرفاکس را برای شما عزیزان قرار دادیم که در هیچ کدام از سایت ها وجود ندارد همراه فایل ستاپ آخرین نسخه فایرفاکس دو افزونه کاربردی غیرفعال سازی و فعال سازی تصاویر جهت حفظ پهنای باند اینترنت و همچنین تقویم شمسی زیبا قرار داده شده است.

آموزش دوخت دستگیره آشپزخانه با طرحی زیبا

آموزش دوخت دستگیره آشپزخانه عروس با طرحی زیبا

آموزش دوخت دستگیره آشپزخانه یکی از آموزش های بسیار مفید و کاربردی است که اغلب افراد خصوصا بانوان علاقه زیادی به انجام آن دارند و ترجیح می دهند با استفاده از این آموزش اقدام به دوختن دستگیره های زیبا برای آشپزخانه نمایند. اگر شما نیز چنین قصدی دارید در این مطلب همراه ما باشید و از آموزش مرحله به مرحله دوخت دستگیره برای آشپزخانه دیدن نمایید.

 

آموزش دوخت دستگیره آشپزخانه با پارچه نخی :
دستگیره های دو طرفه که اغلب برای گرفتن راحت تر قابلمه مورد استفاده قرار می گیرند، دو جیب یا مکان برای گرفتن دست ها دارند. این مدل دستگیره آشپزخانه از پرکاربردترین مدل ها می باشد. دوخت دستگیره آشپزخانه به راحتی انجام می گیرد با این حال استفاده از آموزش دوخت دستگیره با روشی که در ادامه معرفی می کنیم می توانید دستگیره های زیبایی برای آشپزخانه و همچنین جهیزیه عروس بدوزید.

قبل از شروع به دوخت وسایل زیر را آماده نموده و سپس اقدام به دوختن دستگیره ایی زیبا برای آشپزخانه نمایید.

پارچه نخی در طرح و رنگ دلخواه
نوار اریب نخی ۳ سانتی
پشم شیشه یا پنبه نسوز

برای دوخت قسمت اصلی دستگیره به دو تکه از پارچه طرح دار و دو تکه پشم شیشه به اندازه ۲۰ در ۶۰ نیاز داریم. برای قسمت جیب های دستگیره به چهار تکه پارچه نخی در اندازه ۱۶ در ۲۰ و دو تکه پشم شیشه با همین ابعاد نیاز داریم.

لبه های همه تکه های پارچه را به صورت نیم دایره و یا هلالی برش بزنید.

 

حال به سراغ پارچه هایی با ابعاد بزرگتر بروید و پشم شیشه ها را بین پارچه ها قرار دهید. آن را با سوزن ته گرد فیکس نمایید و سپس دوخت های موازی با فاصله سه سانتی متر بزنید.

 

برای قسمت جیب دو تکه از پارچه های کوچکتر را روی هم قرار داده و بین آنها یک لایه پشم شیشه بگذارید.

 

دور تا دور آن را دوخته و قسمت بالای آن را نیز نوار اریب بدوزید. یکی از جیب های شما آماده است، جیب بعدی را نیز به همین ترتیب بدوزید.

 

حال جیب ها را رو دستگیره اصلی قرار دهید. توجه داشته باشید که باید قسمت های گرد روی هم منطبق شوند. حال اقدام به دوخت این جیب ها به دستگیره اصلی نمایید.

 

کار دوخت دستگیره شما به پایان رسیده است، فقط کافیست دور تا دور آن را نوار اریب بدوزید و آن را تکمیل کنید.

 

امیدواریم دوخت دستگیره آشپزخانه با روشی که مطرح نمودیم برای شما عزیزان نیز جذاب بوده باشد. شما دوستان علاقه مند می توانید با کلیک بر روی سرویس آشپزخانه مجله هنر در خانه از دیگر آموزش های مرتبط و همچنین مدل های مختلف دیدن نموده و نهایت استفاده را از هر یک ببرید.

 

آموزش دوخت دستگیره آشپزخانه با طرحی زیبا 

1 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود