لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download
1398 Calendar Wallpaper

آموزش ساخت گلدان با لوله پی وی سی

آموزش ساخت گلدان با لوله پی وی سی

امروز نیز آموزش دیگری را برای شما آماده کردیم. با ما همراه باشید. همانطور که واضح است تهیه لوله پی وی سی آن هم در چند سایز کوچک نسبتا ارزان می باشد و شما می توانید با آن یک گلدان خارق العاده بسازید. گلدانی که امروز مد نظر ماست دارای ویژگی های بسیاری است از جمله اینکه تصمیم داریم به شما آموزش دهیم که چگونه بتوانید عکس خود را بر روی لوله های پی وی سی بچسبانید و نمای زیبایی را ایجاد کنید. روش کار بسیار آسان است و شما به راحتی می توانید به نتیجه مطلوب برسید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش ها سایت با ما همراه شوید.

 

وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید :
تهیه تعدادی عکس چاپ شده روی کاغذ بر اساس سایز لوله پی وی سی
یک تکه چوب برای نصب نمودن استوانه ای شکل لوله ها
سه عدد لوله پی وی سی در سایز دلخواه
مقداری چسب مایع

در این بخش حاشیه های عکس ها را با قیچی برش بزنید و به مدت چند ثانیه عکس ها را درون آب قرار داده و سریعا آن را خارج کنید.

 

سپس تمامی سطح لوله پی وی سی را به چسب آغشته کنید.

 

سپس به صورت دایره ای عکس ها را دور لوله پی وی سی بپیچانید.

 

در این بخش به اندازه لوله های پی وی سی سه سوراخ در چوب ایجاد کنید. و لوله هایی که روی آن ها عکس چسبانده شده اند را درون این سوراخ ها قرار دهید.

 

در نهایت شما توانسته اید یک گلدان با لوله پی وی سی بسازید و درون آن گل های مصنوعی زیبایی را قرار دهید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

آموزش ساخت گلدان با لوله پی وی سی


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود