لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017

قالب فوق العاده زیبا 2017 عنوان برنامه : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017
قیمت : 22,000 تومان
نوع فایل : سورس قالب

دراین مطلب قالب بسیار زیبا و فوق العاده رو برای شما عزیزان آماده کردیم ، که در هیچ سایتی تاکنون منتشر نشده است. افکت های جذاب با تکنولوژی Bootstrap و کتابخانه های جی کوئری زیبایی خاصی را به این قالب بخشیده است. این قالب بیشتر مناسب صفحات معرفی هنرمندان ، صفحات شخصی ، صفحات معرفی یک محصول خاص مانند بازی ، ترانه ، برنامه می باشد. تصاویر بکار برده شده در این قالب (احسان خواجه امیری) تنها جهت معرفی قالب می باشد . لذا این هنرمند اینگونه صفحه ای با طرح قالب ما ندارد. دمو و توضیحات بیشتر را در ادامه مطلب دنبال کنید...آموزش ساخت گلدان زیبا به شکل قلب

آموزش ساخت گلدان زیبا به شکل قلب

گلدانها از وسایل دوست داشتنی خانه هستند گلدانهای شیشه ای را با این آموزش دستساز  می توانید هم مات و هم اینکه طرحدار کنید. تزیین مات گلدان شیشه ای با شکل قلبی قلبی آموزش جالبی است که امروز برایتان تدارک دیده ایم.

 

وسایل مورد نیاز :
پانچ قلبی شکل
کاغذ یا مقوا
چسب
اسپری مات شیشه

روش کار :
به وسیله پانچ به تعداد کافی شکل قلب با کاغذ یا مقوا آماده کنید کاغذ را به اندازه عرضی که دوست دارید به قطر گلدان برش بزنید قلب ها و کاغذ برش زده را به وسیله چسب مناسبی که بعدا بتوانید ان را تمیز کنید به گلدان به چسبانید سپس با اسپری مات شیشه تمام سطوح آزاد گلدان را اسپری کنید.

زمان دهید تا رنگ مات گلدان کاملا خشک شود بعد از اینکه اطمینان حاصل کردید که رنگ خشک شده قلب ها و کاغذ را جدا کنید. اگر چسبی در سطح شیشه وجود داشت به آرامی تمیز کنید.برای شستشوی این گلدان هرگز از سیم های ظرف شویی و یا اسکاج زبر استفاده نکنید تا گلدان شما مثل روز اولش باقی بماند.

آموزش ساخت گلدان زیبا به شکل قلب

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود