لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : اسلایدشو سه بعدی 3D SlideShow

پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو سه بعدی

اسلاید شو حرفه ای سه بعدی 3D SlideShow افترافکت یک اسلایدشو فوق العاده زیبا و حرفه ای در مدت 2 دقیقه تصاویر شما بصورت کاملا سه بعدی نمایش می دهد. ویژگی های این پروژه را در ادامه مطلب مطالعه کنید...


دوخت کیف عروسکی برای هندزفری

دوخت کیف عروسکی برای هندزفری

هندزفری از اون دست لوازم مورد نیازه که خیلی ها تو کیفشون دارن و همه جا همراهشونه. وای از وقتی که کسی بخواد از کیف درش بیاره و ازش استفاده کنه. با یک هندزفری با چندین گره کور مواجه میشه که باز کردنشون حوصله زیادی میخواد.گره خوردن سیم ها به ویژه سیم هدفون، مشکلی است که بسیاری از ما درگیر آن هستیم. راهکارهای زیادی برای رها شدن از این مشکل، پیشنهاد شده است، اما امروز ما برای شما ایده ی جالب و متفاوتی داریم؛ دوخت کیفی جادویی برای رهایی از گره خوردن سیم ها.

 

وسایل مورد نیاز:
پارچه ی نمدی در دو رنگ دلخواه
دکمه قابلمه ای
نخ و سوزن
الگو
قیچی


آموزش تصویری دوخت:
الگوها را روی پارچه به تعدادی که در شکل نشان داده شده است، پیاده می کنیم دور بخشی که به عنوان جیب مورد استفاده قرار می گیرد را دوخت دندان موشی می زنیم .

قسمت بالایی جیب را روی قسمت تنه دوخت می زنیم .چشم و بینی عروسک را با استفاده از دوخت یا هر وسیله ی دلخواه دیگری، رسم می کنیم.

 

دو بخش هر گوش را روی هم قرار داده و دوخت می زنیم.بخش دوم تنه را برداشته و برش هایی در محل گوش و دست ایجاد می کنیم و گوش ها و دست ها را در محل برش ها قرار داده و از قسمت پشت، دوخت می زنیم .

دو قسمت تنه را روی هم قرار داده و دوردوزی می کنیم.بخش انتهایی جیب عروسک را به وسیله ی دوخت دکمه قابلمه ای به تنه وصل می کنیم .

 

دوخت کیف عروسکی برای هندزفری 

0 ستاره
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود