Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

دوخت کیف عروسکی برای هندزفری

دوخت کیف عروسکی برای هندزفری

هندزفری از اون دست لوازم مورد نیازه که خیلی ها تو کیفشون دارن و همه جا همراهشونه. وای از وقتی که کسی بخواد از کیف درش بیاره و ازش استفاده کنه. با یک هندزفری با چندین گره کور مواجه میشه که باز کردنشون حوصله زیادی میخواد.گره خوردن سیم ها به ویژه سیم هدفون، مشکلی است که بسیاری از ما درگیر آن هستیم. راهکارهای زیادی برای رها شدن از این مشکل، پیشنهاد شده است، اما امروز ما برای شما ایده ی جالب و متفاوتی داریم؛ دوخت کیفی جادویی برای رهایی از گره خوردن سیم ها.

 

وسایل مورد نیاز:
پارچه ی نمدی در دو رنگ دلخواه
دکمه قابلمه ای
نخ و سوزن
الگو
قیچی


آموزش تصویری دوخت:
الگوها را روی پارچه به تعدادی که در شکل نشان داده شده است، پیاده می کنیم دور بخشی که به عنوان جیب مورد استفاده قرار می گیرد را دوخت دندان موشی می زنیم .

قسمت بالایی جیب را روی قسمت تنه دوخت می زنیم .چشم و بینی عروسک را با استفاده از دوخت یا هر وسیله ی دلخواه دیگری، رسم می کنیم.

 

دو بخش هر گوش را روی هم قرار داده و دوخت می زنیم.بخش دوم تنه را برداشته و برش هایی در محل گوش و دست ایجاد می کنیم و گوش ها و دست ها را در محل برش ها قرار داده و از قسمت پشت، دوخت می زنیم .

دو قسمت تنه را روی هم قرار داده و دوردوزی می کنیم.بخش انتهایی جیب عروسک را به وسیله ی دوخت دکمه قابلمه ای به تنه وصل می کنیم .

 

دوخت کیف عروسکی برای هندزفری 


لطفا رای دهید !
(1 رای 5 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود