لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : گجت نمایش قیمت لحظه ای طلا و ارز

گجت نمایش قیمت طلا و ارز در ویندوز

دانلود گجت کاربردی نمایش آنلاین و لحظه ای قیمت طلا و ارز در ویندوز Online Gold Rate Gadget Farsi v1.5در این مطلب با یک گجت اختصاصی جهت نمایش قیمت های هر گرم طلا 18 و 24 عیار ، سکه تمام بهار آزادی ، سکه امامی ، نیم سکه ، ریع سکه و دلار (تغییرات : اضافه شدن قیمت یورو)در ویندوز در خدمت شما هستیم که توسط سایت کافی نت IR طراحی شده است. برنامه پس از اجرا در قسمت Try ویندوز (کنار ساعت) قرار می گیرد و می توانید با قرار دادن آن در استارت آپ ویندوز هر لحظه ای که تمایل داشتید از آخرین قیمت طلا و ارز با خبر شوید.

ZPlayerآموزش ساخت جعبه با چوب بستنی

آموزش ساخت جعبه جواهرات

در این مطلب سعی داریم روشی را به شما بیاموزیم که کمک آن بتوانید یک جعبه بسیار زیبا با چوب بستنی بسازید. نحوه کار به این صورت می باشد که شما با تهیه مقداری چوب بستنی یا اینکه خودتان چوب هایی را در ابعاد یک چوب بستنی برش بزنید و با آن یک جعبه کوچک و بسیار زیبا بسازید و از آن برای نگهداری وسایل کوچک استفاده کنید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما همراه باشید.

 

ابتدا وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید :
تعدادی چوب بستنی
چسب

در این بخش با 4 عدد چوب بستنی همانند تصویر زیر یک چارچوب به وجود آورید. و آن ها را به هم بچسبانید.

 

سپس همانند تصویر زیر با چسباندن چوب بستنی تمامی سطوح کف را بپوشانید.

 

مجددا در بالا و پایین طرح خود دو چوب بستنی بچسبانید.

 

در این بخش حالا دو چوب در چپ و راست بچسبانید و پس از آن دو چوب در بالا و پایین بچسبانید. به این معنا که یک فضا بین چوب ایجاد شود. همانند تصاویر زیر عمل کنید.

 

در این مرحله جعبه ساخته شده را کمی بچرخانید و همانند تصویر زیر رو به روی خود قرار دهید. یعنی سمت چپ و راست چوب ها کمی پایین تر از سمت بالا و پایین باشد.و دو چوب در قسمت بالا و پایین قرار دهید ولی آن ها را به بدنه نچسبانید. فقط به صورت عادی روی آن قرار دهید. چراکه می خواهیم برای جعبه درب بسازیم.

 

در این بخش بر روی چوب هایی که نچسبانده اید و روی طرح گذاشته اید روی سطح آن چسب آغشته کنید.

 

سپس چوب هایی را به صورت رنگین کمان رنگ آمیزی کنید و بر روی قسمت چسب زده شده قرار دهید. به این شکل توانسته ایم برای جعبه درب بسازیم.

 

در این بخش می توانید درب جعبه که تکمیل شده است را بردآرید.در این قسمت به صورت اختیاری می توانید یک وسیله تززینی روی درب جعبه خود بچسبانید.

 

 آموزش ساخت جعبه با چوب بستنی

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود