لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : اسلایدشو سه بعدی 3D SlideShow

پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو سه بعدی

اسلاید شو حرفه ای سه بعدی 3D SlideShow افترافکت یک اسلایدشو فوق العاده زیبا و حرفه ای در مدت 2 دقیقه تصاویر شما بصورت کاملا سه بعدی نمایش می دهد. ویژگی های این پروژه را در ادامه مطلب مطالعه کنید...

آموزش ساخت جعبه با چوب بستنی

آموزش ساخت جعبه جواهرات

در این مطلب سعی داریم روشی را به شما بیاموزیم که کمک آن بتوانید یک جعبه بسیار زیبا با چوب بستنی بسازید. نحوه کار به این صورت می باشد که شما با تهیه مقداری چوب بستنی یا اینکه خودتان چوب هایی را در ابعاد یک چوب بستنی برش بزنید و با آن یک جعبه کوچک و بسیار زیبا بسازید و از آن برای نگهداری وسایل کوچک استفاده کنید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت با ما همراه باشید.

 

ابتدا وسایل مورد نیاز را تهیه نمایید :
تعدادی چوب بستنی
چسب

در این بخش با 4 عدد چوب بستنی همانند تصویر زیر یک چارچوب به وجود آورید. و آن ها را به هم بچسبانید.

 

سپس همانند تصویر زیر با چسباندن چوب بستنی تمامی سطوح کف را بپوشانید.

 

مجددا در بالا و پایین طرح خود دو چوب بستنی بچسبانید.

 

در این بخش حالا دو چوب در چپ و راست بچسبانید و پس از آن دو چوب در بالا و پایین بچسبانید. به این معنا که یک فضا بین چوب ایجاد شود. همانند تصاویر زیر عمل کنید.

 

در این مرحله جعبه ساخته شده را کمی بچرخانید و همانند تصویر زیر رو به روی خود قرار دهید. یعنی سمت چپ و راست چوب ها کمی پایین تر از سمت بالا و پایین باشد.و دو چوب در قسمت بالا و پایین قرار دهید ولی آن ها را به بدنه نچسبانید. فقط به صورت عادی روی آن قرار دهید. چراکه می خواهیم برای جعبه درب بسازیم.

 

در این بخش بر روی چوب هایی که نچسبانده اید و روی طرح گذاشته اید روی سطح آن چسب آغشته کنید.

 

سپس چوب هایی را به صورت رنگین کمان رنگ آمیزی کنید و بر روی قسمت چسب زده شده قرار دهید. به این شکل توانسته ایم برای جعبه درب بسازیم.

 

در این بخش می توانید درب جعبه که تکمیل شده است را بردآرید.در این قسمت به صورت اختیاری می توانید یک وسیله تززینی روی درب جعبه خود بچسبانید.

 

 آموزش ساخت جعبه با چوب بستنی

2 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود