لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017

قالب فوق العاده زیبا 2017 عنوان برنامه : قالب بسیار زیبا هنرمند 2017
قیمت : 22,000 تومان
نوع فایل : سورس قالب

دراین مطلب قالب بسیار زیبا و فوق العاده رو برای شما عزیزان آماده کردیم ، که در هیچ سایتی تاکنون منتشر نشده است. افکت های جذاب با تکنولوژی Bootstrap و کتابخانه های جی کوئری زیبایی خاصی را به این قالب بخشیده است. این قالب بیشتر مناسب صفحات معرفی هنرمندان ، صفحات شخصی ، صفحات معرفی یک محصول خاص مانند بازی ، ترانه ، برنامه می باشد. تصاویر بکار برده شده در این قالب (احسان خواجه امیری) تنها جهت معرفی قالب می باشد . لذا این هنرمند اینگونه صفحه ای با طرح قالب ما ندارد. دمو و توضیحات بیشتر را در ادامه مطلب دنبال کنید...آموزش ساخت جای جواهرات با بطری نوشابه

آموزش ساخت جای جواهرات با بطری نوشابه

در این مطلب سعی داریم روش جالبی را برای ساخت جای جواهرات به شما بیاموزیم. در واقع در ادامه ساخت کاردستی های کاربردی با بطری نوشابه سعی داریم یک جای جواهرات بسیار زیبا بسازیم. نحوه و چگونگی ساخت چنین کاردستی بسیار ساده بوده و در کمترین زمان ممکن به نتیجه خواهید رسید. امیدوارم با یکی دیگر از آموزش های سایت کافی نت با ما همراه باشید.

 

مرحله اول : ابتدا سه بطری نوشابه تهیه کرده و انتهای آن ها را همانند تصویر زیر برش بزنید. سپس یک میله فلزی به همراه واشر و پیچ تهیه کنید.اگر به میله فلزی دسترسی ندارید از چوب های دایره ای شکل استفاده کرده و از چسب برای محکم نمودن بخش های مختلف استفاده کنید.

مرحله دوم : در این بخش به کمک دریل یا در صورت دسترسی نداشتن به دریل با میخ داغ، کف بطری های نوشابه را سوراخ کنید.

مرحله سوم : در این بخش کناره های بطری نوشابه را به کمک ابزار های مختلف شکل دهید.

 

در این قسمت در طول میله فلزی یا چوبی سه انتهای بطری را در ابتدا، وسط و انتهای میله بچسبانید یا با پیچ آن را محکم کنید.

 

در نهایت شما توانسته اید به سادگی و با کمی هزینه یک جای جواهرات بسیار زیبا بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

 

 آموزش ساخت جای جواهرات با بطری نوشابه 

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود