لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Pot Player Download


فایل استـور : پروژه افترافکت لوگو طلایی GOLD Logo

پروژه آماده افتر افکت لوگو طلایی

دانلود پروژه افترافکت لوگو طلایی GOLD Logo این پروژه آماده افترافکت از پلاگین Trapcode Particular v2.2.2 برای طلایی نمودن متن شما استفاده می کند. نتیجه کار شما را شگفت زده خواهد کرد و از آن می توانید برای تولید دمو لوگو شرکت ها استفاده کنید. بر روی افترافکت CS5 به بالا قابل اجرا بوده و کیفیت خروجی طبق تنظیمات شما می تواند UHD 4K (4096 x 2160) and FULL HD (1920 x 1080) باشد. مدت پروژه 20 ثانیه و ویدئو آموزشی نیز برای راهنمایی شما قرار داده شده است. لازم به ذکر است این پروژه در مارکت شرکت 18 دلار فروخته می شود.


آموزش ساخت کاردستی درخت زیبا

آموزش ساخت کاردستی درخت زیبا

ایده های جالب و خلاقانه برای ساخت کاردستی درخت را در این مطلب مشاهده نموده و با استفاده از این آموزش های جالب اقدام به ساخت درخت های متنوع و زیبا به عنوان کاردستی نمایید.

 

کاردستی درخت یک از کاردستی های جالب و جذاب است که می توان آن را به راحتی تهیه نمود. این نوع کاردستی انواع مختلف دارد و با وسایل گوناگون از جمله مقوا، کاغذ، چوب و دیگر وسایل ساده ساخته  می شود. اگر شما نیز قصد ساخت درخت های زیبا و جالب را دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با الگوبرداری از مدل ها و ایده های ارائه شده در این مطلب اقدام به ساخت کاردستی نمایید.

 آموزش ساخت درخت کاج

 آموزش ساخت کاردستی درخت

 آموزش ساخت کاردستی درخت کریسمس

 
آموزش ساخت درخت کاج زیبا

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود