لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی

دانلود نرم افزار اقساط و سود وام های بانکی

دانلود نرم افزار محاسبه اقساط و بهره وام های بانکی در ادامه نرم افزار های فارسی و کاربردی ، برنامه ای محاسبه گر اقساط و بهره وام های بانکی رو برای شما طراحی کردیم. این برنامه با توجه به میزان مبلغ وام درخواستی و درصد سود و همچنین مدت زمان بازپرداخت با فرمول جدید بانک ها ، اقساط ماهیانه به همراه بهره کل وام را برای شما محاسبه و نمایش میدهد. این برنامه همچنین جهت مقایسه اقساط ، محاسبه با فرمول گذشته را نیز دارد. پیشنهاد می کنم این برنامه را به آرشیو نرم افزارهای ویندوز خود اضافه کنید. چرا که ممکن در آینده شما و یا اقوام نزدیکتان بخواهند وام بگیرند.

آموزش ساخت مینیون انگشتی

آموزش ساخت مینیون انگشتی

آموزش ساخت مینیون انگشتی یک کاردستی ساده، ارزان و یک ایده جذاب برای تم تولد مینیون، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

وسایل لازم:
پارچه نمدی زرد، آبی و مشکی
چشم عروسک
نخ مشکی و آبی
سوزن
چسب
کاغذ برای الگو

اول از همه الگو بسیار مهم می باشد که بعد از اینکه دوخت تمام شد این عروسک کاملا اندازه انگشت شما باشد.الگوی انگشت خود را با سوزن به پارچه نمدی وصل کنید. این کار را دوبار انجام دهید تا الگوی پشت و رو داشته باشید.

 

الگو را روی پارچه نمدی آبی قرار دهید مطابق سایز الگو لباس مینیون را ببرید. شبیه I انگلیسی
با نمد مشکی برای عینک مینیون یک نوار باریک بلند، یک دایره کوچک برای روی لباسش و دو دست و بازو ببرید.

 

برای شروع دوختن مینیون از قسمت بیرونی آن یعنی لباس مینیون شروع کنید، بهتر است که قبل از دوختن قسمت جلو و پشت، لباس آن را بدوزید، درنتیجه ابتدا قسمت آبی را وصل کنید، دایره روی لباس را کوک بزنید و سپس لب و نوار باریکی که به عنوان عینک مینیون است را وصل کنید. قسمت اضافی نوار برای چشمها را فعلا نبرید تا همه عروسک کامل شود و مطمئن شوید که اندازه آن درست است.

 

حالا دو قسمت پشت و جلو را به هم بدوزید. دو بازوی مینیون را بین این دو لایه قرار دهید و با هم بدوزید، مطمئن شوید که دستها در جای صحیح خود قرار گرفته اند و سپس دوخت را کامل کنید.

 

حالا از کمی چسب قوی برای چسباندن چشم استفاده کنید. از یک چشم یا دو چشم برای مینیون خود بسته به سلیقه تان استفاده کنید. حالا شما رسما مادر نمونه سال شده اید.
مینیون بند انگشتی شما آماده است.

 

آموزش ساخت مینیون انگشتی

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود