Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

آموزش ساخت لوستر کاغذی شیک و زیبا

آموزش ساخت لوستر کاغذی شیک و زیباساخت لوستر کاغذی یکی از ایده های رایج کاردستی است. شما می توانید به هزار و یک روش مختلف کاغذ را شکل بدهید و لوسترهای مختلف بسازید. در این ساختنی یک از آن هزار و یک روش را یاد می گیرید که در عین سادگی بسیار زیباست. برای ساخت لوستر کاغذی با این روش از طرح پر استفاده می کنیم. درست حدس زدید؛ کلی پر کاغذی می سازیم و آنها را دور یک لوستر ارزان می چسبانیم.

 

 

وسایل مورد نیاز برای ساخت لوستر کاغذی :
یک لوستر کاغذی ارزان
کاغذ پرینتر
چسب کاغذ
قیچی

پرها را ببرید

پرهای کاغذی نباید دقیقا شبیه هم باشند اما اگر شکل کلی آنها با هم هماهنگ باشند، شکل نهایی لوستر  بهتر می شود. پس یک طرح کلی روی کاغذ بکشید و همه پرها را با کمک آن ببرید. بعد از بریدن فرم کلی، برش های ریز روی لبه ها را به سمت مرکز ایجاد کنید. هرچه تعداد این برش ها بیشتر و فواصل بین آنها کمتر باشد، پرهای کاغذی زیباتر می شوند. هرچه پرها زیباتر باشند، لوستر  هم زیباتر می شود.

برای ساخت لوستر  دست کم به ۴۰ پر کاغذی نیاز دارید.

پرها را روی لوستر بچسبانید

چسباندن پرهای کاغذی را از پایین لوستر شروع کنید. اگر لوستر را از یک طناب آویزان کنید، چسباندن پرها آسان تر می شود. همین طور پیش بروید و پرها را با کمی همپوشانی روی لوستر بچسبانید. وقتی همه پرها را چسباندید، صبر کنید تا لوستر خشک بشود. بعد از خشک شدن لوستر هم با دقت روی سوراخ بالای لوستر را خالی کنید.

 

 

لوستر کاغذی آماده است

 


لطفا رای دهید !
(7 رای 5 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود