لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : پروژه تریلر سینمایی افترافکت

پروژه آماده افتر افکت تریلر سینمایی

دانلود پروژه تریلر سینمایی افترافکتجزئیات این پروژه شامل 12 ویدئو/تصویر به همراه 18 Titles می باشد. اجرا آن در افترافکت به پلاگین خاصی نیاز ندارد.کیفیت خروجی FHD (1920 -1080) و به مدت یک دقیقه و 22 ثانیه می باشد. با افترافکت های نسخه CS6 و بالاتر سازگار است. لازم به ذکر است این پروژه در مارکت شرکت مروبوطه با قیمت 34 دلار به فروش میرسد!

آموزش درست کردن کاج مطبق با بطری

آموزش درست کردن کاج مطبق با بطری

آموزش درست کردن کاج مطبق با بطری

 

در این پست آموزش درست کردن کاج مطبق با بطری پلاستیکی را قرار داده ایم برای درست کردم این کاج مینیاتوری در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 


وسایل لازم برای درست کردن کاج مطبق :
بطری نوشابه
شمع بلند یا لوله مقوایی
یک عدد چسب نواری
قیچی

 

ابتدا بطری نوشابه را شسته و صبر کنید تا خشک شود. سپس قسمت های ته و بالای بطری ها را از قسمت وسط بدنه با قیچی جدا کنید چون برای ساخت این درخت به قسمت وسط بدنه بطری نیاز دارید. توجه داشته باشید هر چه قدر مایل باشید درخت بلندتر باشد تعداد بدنه های بطری باید بیش تر باشد.

 بدنه های بطری را با قیچی برش بزنید و روی زمین صاف پهن کنید. بهتر است چهار طرف آن را با چسب روی سطح صاف پهن کنید تا کار برش های بعدی برای شما راحت تر باشد سپس یک سانت از قسمت بالای بدنه پایین آمده و از آن به بعد را برش بزنید تا به صورت پره های نازک نازکی در آید. اگر خطوط را مشخص کنید و بعد برش بزنید کار بسیار راحت تر خواهد بود.

 

این کار را در اندازه های متفاوت انجام دهید.

قسمت سر بطری را برای پایه درخت استفاده کنید. مقوا را به اندازه دهانه بطری به صورت یک استوانه لوله کنید طوری که سر استوانه از قسمت ته آن بسته تر باشد (به شکل یک مخروط) و با چسب محکم کنید. سپس آن را درون دهانه بطری قرار دهید و پایین دهانه بطری و استوانه مقوایی را با چسب نواری مهار کنید. پیشنهاد: شما می توانید به جای استوانه مقوایی از یک شمع بلند استفاده کنید؛ آن وقت هم یک درخت زیبا دارید و هم جاشمعی خواهید داشت.

 

حال قسمت هایی که از بدنه بطری ریش ریش کرده بودید دور این استوانه لایه لایه بپیچید و دور آن را چسب نواری بزنید.

سعی کنید به همین ترتیب کل بلندی استوانه را با ردیف های منظم این ریشه های بطری بپوشانید و در انتها برای نوک درخت یک ردیف از ریشه ها که دور هم پیچانده شده در استوانه فرو کنید تا درخت کاج شما تکمیل شود. اگر از شمع استفاده کردید حداقل سه سانت از بالای کاج را برگ نزنید تا شمع مشخص باشد.

 

این درخت یا شمع را در اتاق خود روی میز تزیین کنید و از زیبایی کاردستی خود لذت ببرید.

آموزش درست کردن کاج مطبق با بطری

درست کردن کاج مطبق با بطری

3 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود