لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : پروژه 3D City animation - Fly Through

دانلود پروژه های افترافکت انیمیشن جاده سه بعدی

دانلود پروژه 3D City animation - Fly Through یک پروژه بسیار زیبا و حرفه ای که پیش نمایش آن را حتما پیشنهاد میکنیم در لینک پایین صفحه که در داخل سایت آپارات بارگذاری شده است را مشاهده کنید. در این پروژه تصاویر انتخابی شما در داخل یک جاده و بروی بیلبوردهای کنار جاده که در حال عبور از آن هستید را نمایش میدهد. این انیمیشن از کیفیت بالای فول اچ دی برخوردار است و مدت پروژه یک دقیقه و32 ثانیه است.

آموزش ساخت فوتبال دستی با مقوا

آموزش ساخت فوتبال دستی با مقوا

ساخت کاردستی با مقوا می تواند یک سرگرمی جذاب برای ایده پردازی و رشد خلاقیت کودکان باشد. در اینجا کاردستی مدل فوتبال دستی با جعبه های مقوایی قرار داده شده که علاوه بر شکوفایی استعداد هنری به صرفه جویی و بازیافت مواد دور ریختنی نیز کمک می کند.

 

وسایل لازم برای ساخت فوتبال دستی
جعبه کفش
سیخ چوبی
خمیر گلسازی
نوار چسب
کاغذ سبز
قلم سفید
موکت بر
خط کش
توپ تنیس روی میز
10 عدد گیره چوبی لباس
چسب و تفنگ چسب حرارتی

 

برای درست کردن این کاردستی با مقوا به یک جعبه کفش مستطیلی نیاز دارید. عرض جعبه کفش باید حدود هشت سانتی متر از طول سیخ چوبی کمتر باشد. با نوار چسب پهن دور تا دور جعبه کفش را بپوشانید تا استحکام پیدا کند.

حال یک کاغذ رنگی سبز را به اندازه کف جعبه ببرید و با استفاده از رنگ سفید روی آن خطوط زمین فوتبال را رسم کنید.

 

کاغذ سبز را کف جعبه بچسبانید. بعد در دو طرفه دیواره عرضی جعبه باید دو مستطیل هم اندازه بکشید و سپس با استفاده از خط کش و موکت بر، روی خط ها را بریده و دروازه فوتبال دستی را درست کنید.

 

گیره های چوبی لباس را برداشته و بالای هر پنج عدد آن ها را با یک لاک رنگ کنید. یعنی پنج گیره برای بازیکنان یک طرف زمین قرمز شود و بقیه گیره ها برای بازیکنان سمت دیگر آبی رنگ شود.

 

اکنون باید سیخ های چوبی را روی جعبه نصب کنید. برای این کار باید فاصله سوراخ هایی که روی جعبه درست می کنید از کف آن به اندازه ای باشد که با حرکت سیخ گیره ها کف جعبه گیر نکنند. همچنین فاصله سیخ های چوبی از هم نیز باید با توجه به ارتفاع گیره تعیین شود. در هر طرف زمین باید 2 عدد سیخ چوبی قرار دهید. ابتدا محل دقیق سورخ را روی جعبه مشخص کنید و سپس آن را ایجاد نمایید. سعی کنید سوراخ به اندازه قطر سیخ چوبی باشد و بیشتر نشود.

 

سیخ های چوبی را درون سوراخ های جعبه قرار دهید. سپس گیره های هر سمت زمین را روی سیخ های چوبی ببندید. گیره ها در هر طرف زمین باید به صورت یکی در میان روی سیخ ها قرار گیرند.

 

یک طرف هر سیخ چوبی باید حالت دسته بشود. برای این کار می توانید از خمیر گلسازی و یا گل مخصوص یا هر ایده دیگری که به ذهنتان می رسد استفاده کنید. سمت دیگر سیخ را با چسب نواری ضخیم یا چسب برق بپوشانید که سیخ از داخل جعبه بیرون نیاید.

 

در انتهای کار یک توپ تنیس داخل جعبه بیندازید. اکنون کاردستی با مقوا مدل فوتبال دستی آماده شده است و می توانید از آن لذت ببرید.

 

آموزش ساخت فوتبال دستی با مقوا

2 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود