لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : پروژه افترافکت Magazine Promo

پروژه افترافکت Magazine Promo

پروژه افترافکت Magazine Promo به همراه فیلم آموزشی در ادامه پروژه های آماده افترافکت اینبار پروژه بسیار زیبای Magazine Promo آماده کردیم که تصاویر شما را با شکل و شمایلی زیبا شبیه مجله و با کیفیت HD Resolution (1280×720p) نمایش میدهد. فایل پروژه بر روی افترافکت After Effects CS4 به بالا قابل اجرا می باشد. ضمن اینکه فیلم آموزشی نحوه استفاده نیز در فایل فشرده وجود دارد. هیچگونه پلاگینی نیاز ندارد و براحتی توسط شما قابل ویرایش می باشد.

آموزش ساخت جعبه هدیه طرح ستاره

آموزش ساخت جعبه هدیه طرح ستاره

در این مطلب سعی داریم بر اساس طرح یک ستاره و برش زدن مقداری مقوا یا کارتن یک جعبه هدیه طرح ستاره بسازیم. روش ساخت ساخت چنین کاردستی بسیار ساده بوده و در زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

 

ابتدا طرح زیر را بر روی کاغذ پرینت بگیرید سپس روی مقوا یا کارتن مورد نظر خود قرار دهید به برش زدن ان بپردازید.از روی مورد نظر دو تکه برش بزنید. فقط با این تفاوت که طرح بالای جعبه بزرگتر از طرح طرح پایین جعبه باشد.

حالا برای ساخت لبه های هر یک از طرح ها که در تصویر زیر مشخص شده است مقداری مقوا یا کارتن برش بزنید.از تصاویر زیر الگو بگیرید.

 

در این بخش برای بخش بالای جعبه کادو مقوا هایی که به صورت نوار برش زده اید را بر اساس لبه های مقوای طرح ستاره خم کنیدو به به روی طرح اصلی بچسبانید.همچنین لبه های طرح مقوای ستاره را به سمت بالای خم کنید.

 

در این بخش برای بخش پایین جعبه کادو مقوا هایی که به صورت نوار برش زده اید را بر اساس لبه های مقوای طرح ستاره خم کنید و به به روی طرح اصلی بچسبانید.همچنین لبه های طرح مقوای ستاره را به سمت بالای خم کنید.

 

 تا به اینجای کار دو طرح بالا و پایین مقوا باید درون هم قرار بگیرد.

 

در این بخش برای کناره های بالا و پایین جعبه هدیه تکه هایی مقوای رنگی برش بزنید و به روی طرح بچسبانید.

 

در نهایت شما توانسته اید یک جعبه هدیه طرح ستاره بسازید. امیدوارم از این آموزش نهایت لذت را برده باشید.

 

آموزش ساخت جعبه هدیه طرح ستاره

3 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود