لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : پروژه افترافکت Magazine Promo

پروژه افترافکت Magazine Promo

پروژه افترافکت Magazine Promo به همراه فیلم آموزشی در ادامه پروژه های آماده افترافکت اینبار پروژه بسیار زیبای Magazine Promo آماده کردیم که تصاویر شما را با شکل و شمایلی زیبا شبیه مجله و با کیفیت HD Resolution (1280×720p) نمایش میدهد. فایل پروژه بر روی افترافکت After Effects CS4 به بالا قابل اجرا می باشد. ضمن اینکه فیلم آموزشی نحوه استفاده نیز در فایل فشرده وجود دارد. هیچگونه پلاگینی نیاز ندارد و براحتی توسط شما قابل ویرایش می باشد.

آموزش دوخت جامدادی طرح هندوانه

آموزش دوخت جامدادی طرح هندوانه

در این آموزش قصد داریم که به صورت مرحله به مرحله و کاملا تصویری دوخت یک کیف وسایل یا جامدادی با طرح هندوانه یا هر میوه دیگری را به شما آموزش بدیم.

 

یکی از وسایلی که معمولا در بیرون از منزل همراه افراد به ویژه خانم ها هست یک کیف دستی برای قرار دادن وسایل شخصی یا حتی پول درون آن است.این کیف با طرح هندوانه خنکی خاصی را القا می کند و برای استفاده در فصل تابستان خیلی جذاب است. همچنین می توان از آن در مهمانی شب یلدا نیز استفاده نمود.شما می توانید این کیف زیبا را به سرعت در یک بعد از ظهر بسازید و ازآن استفاده نمائید.

وسایل مورد نیاز:
یک الگوی برش نیم دایره ای
2 تکه پارچه سبز
2 تکه پارچه سفید
2 تکه پارچه قرمز (یا زرد یا صورتی)
زیپ شماره 12
سوزن و نخ مشکی
چرخ خیاطی

تذکر1: برای اینکه در بین کار به مشکلی برنخورید می توانید که پارچه اضافی در اختیار داشته باشید تا در صورت خراب شدن از آن ها استفاده نمائید.


مرحله اول:
با استفاده از الگوی برش نیم دایره ای، پارچه های رنگی را برش بزنید. در نظر داشته باشید که از هر رنگ دو تکه نیاز داریم با این تفاوت که پارچه سبز از همه بزرگتر و پارچه قرمز از همه کوچکتر باشد. 

مرحله دوم:
با استفاده از سوزن و نخ مشکی در قسمت هایی از پارچه قرمز دوخت هایی انجام دهید. این دوخت ها به منظور شباهت به دانه های هندوانه انجام می گیرد. 

 

مرحله سوم:
تکه پارچه های سفید و قرمز را بر روی پارچه سبز قرار داده و با استفاده از سنجاق یا سوزن آن ها را ثابت کنید. پس از تنظیم مناسب، مطابق شکل اقدام به دوختن لبه های پارچه ها نمائید. 

 

مرحله چهارم:
اندازه زیپ را با طول پارچه تان تنظیم کنید و در صورت نیاز یکی از آن ها را کوتاه کنید.سپس تکه ای از پارچه را به دو قسمت مساوی کوچک مربع شکل تقسیم کنید. از این تکه های پارچه برای بستن هر دو سر زیپ استفاده می شود.

چگونه اینکار را بکنیم: دو عدد پارچه مربع شکل را در قسمت انتهایی زیپ قرار داده و از هر دو طرف کاملا بدوزید. این کار را برای انتهای دیگر زیپ نیز انجام دهید. مطمئن شوید که که زیپ کاملا بین دو تکه پارچه قرار گرفته و به خوبی دوخته شده است. 

 

مرحله پنجم:
(آموزش زیپ دوزی) زیپ را بر روی یکی از قسمت های هندوانه قرار دهید و با سوزن محل دقیق آن را تعیین کنید و سپس آن را بدوزید.

مرحله ششم:
مرحله پنجم را برای طرف دیگر زیپ و قسمت دوم هندوانه انجام دهید و با دقت تکه دوم را نیز بدوزید.
پس از دوخت سوزن ها را جدا نمائید. در انتهای دوخت شما باید یک زیپ برامده بیضی / دایره ای شکل مطابق شکل زیر داشته باشید.

 

مرحله هفت:
کیف هندوانه ای را از وسط رو به بیرون تا کنید. قبل از اینکار مطمان شوید که زیپ کیف خداقل تا وسط باز باشد تا پس از دوخت بتوانید مجددا آن را به حالت اول بازگردانید. لبه های بیرونی کیف را روی هم قرار داده و با سوزن آن ها را ثابت کنید و سپس اقدام به دوختن دور تا دور آن نمائید.

بعد از اتمام دوخت اضافاتی که از قسمت دوخت بیرون مانده است را با قیچی ببرید. 

 

 مرحله هشتم:
زیپ را کاملا باز کرده و کیف را به حالت اول بازگردانید.کیف هندوانه ای شما آماده است.

 

آموزش دوخت جامدادی طرح هندوانه

2 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود