لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

آموزش ساخت وان و جکوزی

آموزش ساخت وان و جکوزی

شاید شما هم آرزوی داشتن یک جکوزی یا حتی وان را در خانه خود داشته باشید اما به دلیل هزینه بسیار بالا، این ایده را فراموش کرده باشید. خبر خوب این که با استفاده از وسایل ابتدایی و عمدتا دور ریز، برای ساخت یک جکوزی خانگی دست به کار شوید. لذت آب تنی در گرمای تابستان یا آبگرم در زمستان را تجربه کنید. با هزینه کم و در اندازه دلخواه می توانید یک جکوزی خانگی بسازید. هر امکاناتی که دوست دارید هم می توانید به آن اضافه کنید.

 

وسایل لازم برای ساخت وان چوبی :
چوب زیره یخچال یا اجاق گاز
منبع آب پلاستیکی بزرگ
لوله pvc
چسب
پمپ کوچک برای استخر
شیر باز و بسته 4 عدد
در پوش
کلید و در صورت نیاز ال ای دی

 

مراحل ساخت جکوزی خانگی
چوب ها را دور منبع آب به هم وصل کنید. این کار باعث می شود پلاستیک منبع آب خم نشود.

4 سوراخ به صورتی که در شکل می بینید ایجاد کنید. دو سوراخ بالایی برای ورود آب گرم و آب سرد هستند. دو سرواخ پایینی برای پمپاژ آب. یک سوراخ هم در گوشه ی انتهایی برای خروج آب ایجاد می کنیم. با درپوش متحرک می بندیم تا آب خارج نشود و فقط هنگام تخلیه باز شود.

 

 لوله های پی وی سی را به این سوراخ ها وصل کنید و روی هرکدام از سوراخ ها را با درپوش های توری شکل بپوشانید. دقت کنید هر سوراخ به لوله ی جدا گانه وصل خواهد شد.محل اتصالات لوله به بدنه منبع پلاستیکی را خوب چسب کاری کنید تا نشتی نداشته باشید.

 

 ارتفاع اضافی منبع آب را با چاقویی گرم برش دهید و روی چهارچوب برگردانید.

 

شیرهای باز و بسته کردن را در قسمتی که در دسترس هست به لوله ها وصل کنید. سپس لوله های آب گرم و سرد را به اتصالات آب ساختمان وصل کنید. لوله های پایینی را به پمپ وصل می کنیم تا آب از یک سمت وارد پمپ شود و از طرف دیگر دوباره به حوضچه برگردد. (البته می توانید از پمپاژ هوا هم استفاده کنید)

 

 کمی کار را زیباتر کنید. تخته هایی را به لبه ی جکوزی خانگی وصل کنید. اگر منبع آب شما شفاف است. از نور پردازی پشت آن نیز می توانید بهره ببرید.

 

آموزش ساخت وان و جکوزی

آموزش ساخت وان و جکوزی


لطفا رای دهید !
(9 رای 5 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود