لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : پروژه آماده افتر افکت Glassy Parallax

پروژه آماده افتر افکت

دانلود Glassy Parallax After Effects Templates پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو Glassy Parallax اسلاید شویی بسیار زیبا از شرکت Motionarray  با افکت هایی بسیار حرفه ای و زیبا جهت نمایش تصاویر شما که براحتی می توانید با درگ و دراپ تصاویر خود در پروژه قرار داده و آن را رندر کنید. و از نتیجه حرفه ای کار که مهترین قسمت آن عمق بخشیدن به تصاویر با کیفیت FullHD است لذت ببرید. مدت این پروژه 64 ثانیه ، بدون نیاز به پلاگین خاص و قابل اجرا بر روی افترافکت نسخه CS5 به بالا می باشد.


تزئین برنج بشکلهای مختلف

تزئین برنج بشکلهای مختلف

آیا علاوه بر زعفران می توان با آب سبزیجات نیز رنگ برنج را تغییر کرد؟
مقداری از برنج را داخل دیس می ریزیم، مقداری از برنج را با زعفران مخلوط می کنیم، زرشکها را از قبل سرخ می کنیم و زعفران به آن اضافه می کنیم خلال بادام و پسته را با زعفران و کشمش تفت می دهیم. هسته های خرما را بیرون آورده ، کمی تفت می دهیم و کنار برنج بصورت هلال می چینیم مقداری برنج زعفرانی شده را در گوشه ای بصورت جناغی می ریزیم و به آن پسته اضافه می کنیم.

گوشه ها را با زرشک سرخ شده ، تزئین می کنیم.
لیوانی داخل دیس پیرکس قرار می دهیم تا برنج حالت کوه به خود بگیرد، برنج را داخل دیس می ریزیم تا جائیکه لیوان پر از برنج شود. کلم را بصورت برگ در می آوریم. مقداری زعفران ، زرشک و کشمش داخل آنها می ریزیم و در لیوان برنج می گذاریم. خرما را از قبل تفت می دهیم و به آنها اضافه می کنیم.مقداری خلال بادام ، خلال پسته و زرشک روی آنها می ریزیم و اطراف برنج را نیز با این مواد تزئین می کنیم.

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود