Coffee-net.ir

لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1399 Calendar Wallpaper

اجاره ماشین لوکس در تهران روزی چند؟ + جدول قیمت

اجاره ماشین لوکس در تهران روزی چند؟ + جدول قیمت

اجاره ماشین و پز دادن با هزینه ی میلیونی

هزینه سوار شدن و پز دادن یک روزه خودروهای لوکس مثل مازاراتی و پورشه چه قدر است ؟ جدول نشان می دهد که برای یک ماه اجاره ماشین خارجی لوکس باید 50 میلیون پرداخت کنید.
یکی از مسائلی که این روزها مد شده است اجاره ماشین های گرانقیمت با کرایه های میلیونی است که برای پز دادن یک شب و روز مورد استفاده هستند. گاهی برای ماشین عروس و گاهی اوقات برای رفتن به یک میهمانی مهم که هیچ کدام را نمی توان منطقی دانست.  سبک زندگی برخی افراد جامعه مدت ها است که با خودنمایی آمیخته شده و تحت این شرایط هر روز پدیده ویژه ای بروز پیدا می کند. اجاره خودروهای لوکس یکی از همین پدیده های نوظهور است و بازاری به جذابیت چهار چرخ های آخرین مدل دارد،اتفاقی پیش از این پیش از این با هدف تزئین برای ماشین عروس یا مراسم های خاص و... خلاصه می شد این روزها برای نشان دادن تمکن مالی، دور زدن در خیابان ها، تشریفات و... با نگاه فخر فروشی شکل گرفته است. تمامی مراکز اجاره خودرو یک پیش شرط ماورای هزینه نقدی اجاره خودرو ها دارند و آن پرداخت 15 درصد قیمت خودرو به صورت نقد یا سند ملکی معادل قیمت خودرو است به همراه یک چک به مبلغ هزینه کل قیمت خودرو.

 

اجاره ماشین مازراتی کواتروپورته
اجاره روزانه این خودرو لوکس 5 میلیون تومان آب می خورد و اگر فردی قصد اجاره هفتگی آن را داشته باشد با تخفیف 3 میلیون و 500هزار تومانی نمایشگاه دار روبرو می شود و تنها باید 31 میلیون و 500 هزارتومان ناقابل بپردازد .البته اجاره ماهانه این خودرونیز حدود 42 میلیون تومان است.
مشخصات فنی این خودرو به این شرح است:حجم پیشرانه 4.7 لیتر و آرایش (V8) این خودرو قادر به تولید 425 اسب بخار نیرو است،زمان رسیدن سرعت این خودرو از 0 تا صد حدود 5.3 ثاینه است و حداکثر سرعت این خودرو 280 کیلومتر بر ساعت است .

اجاره ماشین لوکس در تهران روزی چند؟ + جدول قیمت

 اجاره ماشین مازاراتی برای یک روز

اجاره ماشین پورشه پانامرا
اجاره روزانه این خودرو 3 میلیون تومان تمام می شود و اگر فردی قصد اجاره هفتگی آن را داشته باشد با تخفیف یک میلیون و 600هزار تومانی نمایشگاه دار روبرو می شود و تنها باید 19 میلیون و 600 هزارتومان هزینه پرداخت کند. اگر بخواهید این خودرو را به صورت ماهانه اجاره کنید تنها کافی است که 25 میلیون تومان بپردازید.
مشخصات فنی این خودرو به این شرح است:این خودرو در گروه چهار در های لیفت بک (Liftback) قرار می گیردو با همان طراحی خاص محصولات پورشه است.پورشه – پانامرا در سه تریم (تزئینات داخلی خودرو) عرضه می شود و حجم پیشرانه 4.8 لیتر و آرایش (V8) این خودرو قادر به تولید 493 اسب بخار نیرو است و با استفاده از سیستم تعویض دنده 7 سرعته نیمه اتوماتیک ساخت پورشه و کلاچ دو صفحه ای این نیرو به چهار چرخ منتقل می شود.

اجاره ماشین لوکس در تهران روزی چند؟ + جدول قیمت

 اجاره ماشین و هزینه کرایه پورشه پانامرا


اجاره ماشین بنز S500

هزینه اجاره این خودرو روزانه 2 میلیون تومان است و اگر فردی قصد اجاره هفتگی این خودرو را داشته باشد باید 13 میلیون تومان هزینه پرداخت کند،اجاره این خودرو به صورت ماهانه نیز حدود 20 میلیون تومان تمام می شود. مشخصات فنی این خودرو به این شرح است:حجم پیشرانه 4.7 لیتر و آرایش (V8) دوتوربو این خودرو قادر به تولید 445 اسب بخار نیرو است،زمان رسیدن سرعت این خودرو از 0 تا صد حدود 5 ثاینه است و حداکثر سرعت این خودرو 250 کیلومتر بر ساعت است .

اجاره ماشین لوکس در تهران روزی چند؟ + جدول قیمت

 هزینه اجاره ماشین گرانقیمت ، بنز s500


اجاره ماشین ، خودرو بی ام و x6 :

اما هزینه اجاره این خودرو روزانه 2 میلیون تومان تمام می شود و اگر فردی قصد اجاره هفتگی این خودرو را داشته باشد باید 13 میلیون تومان هزینه پرداخت کند قیمت اجاره این خودرو به صورت ماهانه نیز 20 میلیون تومان است. مشخصات فنی این خودرو به این شرح است:طراحی این خودرو که در قسمت جلو بسیار شبیه مدل X5 است،موتور در نظر گرفته شده برای این خودرو V8 که به دو توربوشارژر ( توین توربو ) مجهز شده است که حجم 4/4 لیتر ی دارد. قدرت این موتور برابر 400 اسب بخار و گشتاور آن برابر 450 پوندفوت است.

اجاره ماشین لوکس در تهران روزی چند؟ + جدول قیمت


جزئیات اجاره خودرو هزینه ها به تومان است :

  اجاره ماشین لوکس در تهران روزی چند؟ + جدول قیمت


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

telegram share

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود