لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]فایل استـور : کرک همیشگی مدیریت دانلود IDM

کرک همیشگی دانلود منیجر IDM عنوان برنامه : کرک دائمی نرم افزار مدیریت دانلود IDM
قیمت : 10,000 ریال
نوع فایل : اجرایی

توضیحات مختصر : یکی از مشکلات نرم افزار مدیریت دانلود IDM (InternetDownloadManager) از کار افتادن کرک های این برنامه به دلیل سرعت بروزرسانی آن است که کاربر از دست پیام های پیاپی جعلی بودن سریال کلافه می شود ! از یک طرف لایسنس سالیانه این برنامه حدودا 60000 تومان هزینه دارد ! شما دانلود و اجرای این کرک برای همیشه خیالتان راحت می شود.مرسدس بنز شاسی بلند GLS 2017 + عکس

مرسدس بنز GLS 2017، بزرگ بنز
بنز نامی است که همه ما آن را میشناسیم تمرکز اصلی طراحان مرسدس بنز، خلق خودرویی است که دور از مدهای کوتاه مدت، با مرور زمان قدیمی نشود. شرکت آلمانی ساخت مرسدس بنز دو سال زمان را صرف طراوت و ساختن شاسی بلند های خود کرده و این زمان بندی بهتر از این نمی توانست باشد. GLS تغییر نامی که بوده که بنز برای این بار برای فروش بیشترش استفاده کرده است.
مدل پایه از یک پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توربو دیزل با قدرت تولید 255 اسب بخار و گشتاور 457 پوند فیت بهره میبرد ، این خودرو یک پوشش است و مرسدس هیچ گاه نسخه دیزلی را در آمریکا تبلیغ نمیکند؛ با این که GLS دیزلی 15 درصد فروش را تشکیل میدهد اما این تبلیغ کامل بنز در آمریکا نیست. ظرفیت یدک کشی 3.4 تن و قیمت پایه 67975 دلاری میتواند آن را یکی از ماشین های گران بنز دانست.

مرسدس بنز شاسی بلند GLS 2017 + عکس

همه تریم ها سیستم چهار چرخ محرک 4matic را به صورت استاندارد دارا هستند و همه نسخه های AMG از گیربگس 9 سرعته اتوماتیک جدید مرسدس بنز بهره میبرند که باعث بهبود 5 درصدی مصرف سوخت میشود. مورد دیگری که وجود دارد انتخاب حالت اسپورت سیستم تعلیق پایین تر می آید و فرمان سفت تر میشود و پاسخ های پدال گاز افزایش میابد.

مرسدس بنز شاسی بلند GLS 2017 + عکس

امکانات رفاهی عالی و وجود تمام امکانات باعث شده تا به این راحتی نتوان از آن گذشت اگر میخواهید تا در محله تان کسی باشید و سر و صدای زیادی به پا کنید نسخه AMG GLS63 را انتخاب کنید نسخه ای که قدرت تولید 577 اسب بخار را داراست و از یک پیشرانه 5.5 لیتری تویین توربو بهره میبرد. قیمت آغازی نسخه ای ام جی 125025 دلار میباشد و با اضافه شدن آپشن هایی چون سابیان های ردیف دوم قیمت آن به 126880 دلار نیز رسیده است.

مرسدس بنز شاسی بلند GLS 2017 + عکس

 مرسدس بنز شاسی بلند GLS 2017 + عکس

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود