لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [آرشیو]

1398 Calendar Wallpaper

طرز تهیه بال مرغ تند با دستوری مخصوص

طرز تهیه بال مرغ تند با دستوری مخصوص

طرز تهیه بال های مرغ تند خوشمزه ای که در این بخش از آشپزخونه کافی نت می گوییم را چک کنید و تمام ترفندها را یاد بگیرید، تا بتوانید هر زمان که خواستید از آن لذت ببرید.اجازه دهید از صحبت درباره ی سلامت شما شروع کنیم ، بله ، این خوب است که در مورد چیزی که وارد بدنتان می کنید، فکر کنید. تند و تیزی غذا و اثرات منفی آن بر روی سلامت ، خیلی مورد انتقاد قرار گرفته است در مورد این مسئله نگران نباشید ؛  اگر بخواهیم عادل باشیم، بین ادویه و غذایی که با سبک زندگی شما سر کار دارد ،کیفیت غذا و اندازه هر پرس غذای شما ارتباطاتی وجود دارد بنابراین، شما نباید اثراتِ ممکنِ خوردن غذاهای تند را نادیده بگیرید، ولی نباید دید منفی نیز در مورد آن داشته باشید برای مثال ، اگر شما مشکل معده دارید، طبیعتا باید از غذاهایی که موجب درد معده می شوند ، اجتناب کنید. همین مسئله در مورد تجربه ی انواع مختلف مزه ها نیز صدق می کند. آن ها مضر نیستند ولی مشکل تعداد دفعات و مقداری است که شما می خورید.

 

دستور آماده سازی یک غذای خوشمزه با بال مرغ
به هر حال، برای درست کردن بال های مرغ تند و خوشمزه در محیط آرام منزلتان، شما فقط به این احتیاج دارید که دقت کنید و از دستوراتی که گفته خواهد شد پیروی کنید. خواهید دید که بدون اینکه طعم و مزه ی اصلی غذا را از دست بدهید، می توانید به یک روش کاملا سالم این غذا را درست کنید.

مواد لازم برای بال مرغ تند:
1 قاشق سوپ خوری پودر کاری ( 25 گرم)
1و نیم پیمانه کره (125 گرم)
10 پیمانه بال مرغ (یک کیلو گرم)
6 قاشق سوپ خوری سس تاباسکو(240 میلی لیتر)
3پیمانه پوره ی گوجه(360 میلی لیتر)

1 قاشق سوپ خوری پودر فلفل قرمز(25 گرم)
1 قاشق سوپ خوری پودر فلفل چیلی (25 گرم)

طرز تهیه بال مرغ تند با دستوری مخصوص

 

طرز تهیه:
در ابتدا پوست بال های مرغ را جدا کنید، به روشی این کار را انجام دهید که تا حد ممکن ، گوشت بیشتری باقی بماند ، سپس فر را با دمای 190°C گرم کنید. در مرحله بعد بال ها را به تنهایی و بدون اضافه کردن چیزی به مدت 15 دقیقه داخل فر بگذارید تا زمانی که پخته شوند و رنگ قهوه ای طلایی قشنگی بگیرند .در نظر داشته باشید که هدف ما این است که به جای عمل سرخ کردن از فر استفاده کنیم. یک کاسه متوسط بیاورید و آماده سازی سس تند را آغاز کنید.

 

شما از کره، سس تاباسکو، پودر چیلی، پودر فلفل قرمز و کاری استفاده خواهید کرد. تمامی مواد را به خوبی مخلوط کنید.سس را در فواصل مختلف امتحان کنید که زیاد شور و تند نباشد. سعی کنید مزه سس را تا جایی که می توانید متعادل حفظ کنید. زمانی که بال های مرغ از فر بیرون آمده اند و گرم هستند ، آن ها را در سس تند غوطه ور کنید و هر کدام را به تنهایی کاملا به سس آغشته کنید.

حالا تمام بال های مرغ که با سس تند پوشیده شده اند را دوباره به مدت 15 دقیقه داخل فر بگذارید . زمانی که 15 دقیقه تمام شد، بال ها را از فر بیرون بی آوردید و از هر گازی که به آن می زنید لذت ببرید.

طرز تهیه بال مرغ تند با دستوری مخصوص


لطفا رای دهید !
(1 رای 4 از 5)

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود