لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Pot Player Download


فایل استـور : پروژه آماده افتر افکت Glassy Parallax

پروژه آماده افتر افکت

دانلود Glassy Parallax After Effects Templates پروژه آماده افتر افکت اسلایدشو Glassy Parallax اسلاید شویی بسیار زیبا از شرکت Motionarray  با افکت هایی بسیار حرفه ای و زیبا جهت نمایش تصاویر شما که براحتی می توانید با درگ و دراپ تصاویر خود در پروژه قرار داده و آن را رندر کنید. و از نتیجه حرفه ای کار که مهترین قسمت آن عمق بخشیدن به تصاویر با کیفیت FullHD است لذت ببرید. مدت این پروژه 64 ثانیه ، بدون نیاز به پلاگین خاص و قابل اجرا بر روی افترافکت نسخه CS5 به بالا می باشد.

زنان تهرانی پس از کشف حجاب + تصاویر

زنان تهرانی در سال 1331

در حالیکه به دستور رضا شاه کشف حجاب صورت گرفت اما برخی از زنان تهرانی در حفظ حجاب خود مصر بوده و جور دیگری ظاهر می شدند تصاویری از زنان تهرانی در سال 1331 را مشاهده می کنید.

برنامه معروف به کشف حجاب هفدهم دیماه 1314 با شرکت همسر و دختران رضا شاه پهلوی که بدون حجاب در جشن دانشسرای عالی شرکت کرده بودند به اجرا درآمد. رضا شاه در همین روز علی اصغر حکمت کفیل وزارت فرهنگ را که به اجرای این برنامه کمک فراوان کرده بودند به مقام وزارت (وزارت فرهنگ) ارتقاء داد. رویداد فرهنگی ـ سیاسی کشف حجاب در ایران توسط رضا شاه در 17 دی 1314 تصویب شد که بر این اساس زنان و دختران ایرانی از استفاده از چادر، روبنده و روسری منع شدند.

زنان تهرانی پس از کشف حجاب + تصاویر

روز 17 دی ملکه پهلوی و دخترانش در راه پیوستن به رضا شاه در دانش سرای دختران

کشف حجاب در حالی رقم خورد که پذیرش این امر برای جمع زیادی از زنان ایرانی سخت بود؛ برخی از بانوان خودشان را در خانه هایشان حصر کردند و برخی هم مخفیانه با حجاب از منزل بیرون می رفتند.

زنان تهرانی پس از کشف حجاب + تصاویر

 بازدید رضاشاه و محمدرضا پهلوی (ولیعهد) از صف دانش آموزان در استان مازندران

بعد از مرگ رضا شاه و در حالی که بی حجابی امری عادی در جامعه شده بود، ظاهراً سختگیری ها نسبت به موضوع کشف حجاب کمرنگ شد. اما بانوانی که بر حجاب شان اصرار داشتند، در جامعه حاضر می شدند.در ورق زدن آلبوم عکس های دهه 30، عکسی به چشم می خورد که زنان تهرانی با حجاب کامل در خیابان هستند.

زنان تهرانی پس از کشف حجاب + تصاویر

 تهران در سال 1331
زنان تهرانی پس از کشف حجاب + تصاویر

1 ستاره
لطفا رای دهید!

در صورتی که با استخراج فایل فشرده با مشکل مواجه شدید جدیدترین نسخه برنامه WinRAR را نصب کنید. لازم به ذکر است پسورد کلیه فایل های فشرده شده www.coffe-net.ir با حروف کوچک می باشد.

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود