لینک های جالب و خواندنی از سراسر وب  [مشاهده تمام لینک ها]

Firefox Quantum
Firefox Quantum


فایل استـور : دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار

دانلود نرم افزار اوقات شرعی برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار اوقات شرعی نگار برای کامپیوتر Negarapp v2.01 یک نرم افزار کاربردی و مفید که اوقات شرعی کلیه استان ها و بیش از 365 شهر را محاسبه می کند. از امکانات جالب این نرم افزار قابلیت پخش قرائت قرآن و دعا ، قبل و بعد از اذان می باشد قابلیتی که در هیچ کدام نرم افزار های مشابه وجود ندارد. بیش از 15 فایل صوتی اذان و قرائت قرآن نیز در نرم افزار گنجانده شده که کاملا با یکدیگر هماهنگ است یعنی بلافاصله پس از پایان قرائت قرآن ، فایل اذان پخش می گردد. لازم به ذکر است که در صورت تمایل می توانید فایل های دلخواه خود را جایگزین فایل های پیش فرض کنید.


طنز ممنوع شدن قلیون کشیدن جوانان در شهرها

طنز ممنوع شدن قلیون کشیدن جوانان در شهرها

به تازگی قلیون کشیدن در تمامی محیط های عمومی کرج ممنوع شد, در قزوین هم این قانون مدت 4 سال هست اجرا شده هست. از آنجا که در چند روز جدید بهره گیری از قلیان در تمامی اماکن عمومی برخی استان‌ها ممنوع شده هست, شاید در چند روز آینده شاهد چنین تحولاتی در سطح این استان‌ها خواهیم بود.

 


آگهی روزنامه; تور سواحل تركيه سه روز و چهار شب یک میلیون تومان, پکیج ویژه; دو روز و سه شب به همراه قلیان دوسیب و نعناع فقط دو میلیون تومان.

تاکسی تلفنی راحت‌کِش; حمل شما به خارج از مرزهای استان, سرو قلیان و برگرداندن شما به خانه تنها با 100 هزار تومان.

ساقی محل; تل, پنیر, حشیش, گراس, کک, هرويین.

*داداش قلیونم داری؟

#ساقی; قلیون چیه؟ قلیون برای سوسول‌هاست بیا از اینا بزن ببین چیه لامصب؟ «قرص اکس و شیشه را از جا ساز خارج میکند».

دانشجو خطاب به همکلاسی‌ها; ما توی خونمون قلیون داریم که قل قل هم میکنه.


#واقعا؟ یعنی دود هم ازش در میاد؟

*بعله بیایید بریم نشونتون بدم.

تبلیغات ماهواره; با قرص‌های جادویی مجیک قُل قُل احساس حقیقی قلیان کشیدن را درک کنید.

یک زن رو به دوربین; من از وقتی قرص‌های مجیک قل قل رو می خورم واقعا احساس می کنم که دارم قلیون میکشم و زندگیمون از این جهت به این رو شده.

چند زن دیگر در حالی‌که با حسرت به وی نگاه میکنند; راست میگی؟ یعنی دودش رو حلقه هم میتونی بیرون بدی؟

زن قرصی; بعله که ميتونم با مجیک قل‌قل هیچ چیزی غیرممکن نیست. فقط کافیه همین هم اکنون تلفن همراه تلفن رو بردارید و با عدد‌های زیر صفحه تماس بگیرید.

تبلیغات اینستاگرام; پزشک علفیان-با یک جراحی ساده و تحریک یکسری از عصب‌های داخل مغز, تا اتمام عمر احساس کشیدن قلیان را به همراه داشته باشید.

در داخل پاسگاه پلیس; جناب سروان اینو گوشه پارک توقیف کردیم داشت قلیون می کشید, چیکارش کنیم؟

جناب سروان; سوال خوبی بود. واسه خودمم سواله.

داخل حبس; داداش جرمت چیه؟ -دو فقره کوچیک قتل-چاقوکشی–قلیان کشیدن در اماکن عمومی*سایر زندانیان بند; ايوووول قناری.

تبلیغات تلگرام; عکس نایابی از بازيگر خارج‌نشين در حال قلیان کشیدن در یکی از پارک‌های خارج‌. مشاهده نمایید چطوری بازداشت میشه «استیکر در حال جیغ زدن». روی لینک کلیک کنید «کانال لنت‌سازی برادران محمودی باز می شود».

خبر روزنامه; بازیگر کشورمون که تصویری از قلیان دوست خود را در استوری اینستاگرام خود منتشر و بعد از مدتی پاک کرده بود, تهدید کرد که از همۀ شکایت میکند. وی در ویديویی هم اعلام کرد “اون لوله قلیون نبود, لوله آفتابه بود که از زاویه بدی عکس گرفته شده بود”. عکسی از دوست این بازیگر در حال کشیدن همان قلیان در شبکه های مجازی منتشر شده هست.یکی دیگر از بازیگران کشورمون هم در پشتیبانی از وی عکسی با وافور منتشر کرد.

ستاره (1)
لطفا رای دهید!

رمز فایل فشرده

نام شما:
رایـانـامه:
متـن نظر:
کد امنیتی:
عکس خوانده نمی شود